Pełny zwiastun Raging Phoenix! 0

Niedawno prezentowaliśmy teaser, a teraz zapraszam do obejrzenia pełnego widowiskowych walk trailera!

JeeJa Yanin

W zeszłym roku, młodziutka JeeJa Yanin debiutując zatrzęsła kinem kopanym prawie na miarę Tony'ego Jaa, do którego była porównywana. Wszystko za sprawą filmu Chocolate, gdzie grała autystyczną dziewczynę, której umiejętności w sztukach walki imponowały widowiskowością.

Teraz producenci poszli za ciosem i aktorka zagrała w nowym filmie zatytułowanym Raging Phoenix.

Za film jest odpowiedzialna ta sama ekipa, która tworzyła Ong Baka. Studio Sahamongkol Film zmieniło trochę swoje podejście do filmów akcji ze sztukami walki, kierując się w nowe dla nich rejony.

Jednym z elementów będzie oczywiście wątek romantyczny z udziałem samem Yanin. Ale skupmy się na tym, co widza interesuje najbardziej – czym nas zaskoczą w sztukach walki? Otóż umiejętności młodej aktorki mają być w walkach połączone z tańcem hip hopowym i różnymi tajemniczymi elementami. Widać połączenie z capoeirą czy Muay Thai i trzeba przyznać, robi to pozytywne wrażenie.

Najbardziej znaczące ma być to, że obraz był kręcony bardzo realistycznie i brutalnie, więc walki będziemy mieć trochę bardziej krwawe. W samym zwiastunie już widać, że w tych słowach jest dużo prawdy.

Zapraszam do obejrzenia pierwszego, krótkiego zwiastuna i wyrażania opinii. Nie wiem, jak Wy, ale ja już czekam z niecierpliwością.

Poniżej trzy plakaty filmu:

Raging PhoenixRaging PhoenixRaging PhoenixRaging PhoenixRaging PhoenixRaging Phoenix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ProZak 2009-07-17

Ta ekipa filmowa robi ostatnio chyba najlepsze i najbardziej pomysłowe (jeśli chodzi o choreografie) kopanki. Oglądałem "Chocolate", które wg mnie przewyższało "Ong Bak" lepszą fabułą oraz dynamiką walk. Teraz po oglądnięciu zwiastuna Raging Phoenix, mam apetyt na ten film i również nie mogę się doczekać premiery. Chociaż takie coś to w Polsce pewnie na DVD wydadzą.

Proszę czekać…