Nowy zwiastun Eagle Path

The Eagle Path

Ci, którzy spodziewają się kolejnego filmu w stylu JCVD, muszę od razu ostrzec, nie jest to taki obraz, ale z drugiej strony, nie jest też to film na tak strasznie niskim poziomie, jak jego akcyjniaki przeznaczone tylko na rynek DVD.

The Eagle Path zapowiada się na kino akcji w klimacie znanym z lat 80’tych i według informacji ten zwiastun został także w takim klimacie zmontowany.

Film ma opowiadać o taksówkarzu, który od czasu odejścia swojej dziewczyny jest rozchwiany emocjonalnie. Pracuje on w jednym z krajów Azji południowo-wschodniej (prawdopodobniej Tajlandia albo Hongkong). To właśnie tam jego losy krzyżują się z piękną Sophią (graną przez Claudie Bassols), która wprowadza go przypadkiem w świat, w którym będzie musiał ochraniać kobietę przed tajemniczym biznesmenem o pseudonimie Soli (Adam Karst). Z pomocą przychodzi mu przyjaciel “Bobby Jackson” (Josef Cannon), alkoholik, były wojskowy specjalista. Wspólnie wyruszają w podróż pełną miłości, która mogłaby uwolnić ich od wszelkich niebezpieczeństw. Która może zmienić na zawsze życie wszystkich głównych bohaterów.

Obraz ma mieć premierę prawdopodobnie pod koniec roku. Co sądzicie o zwiastunie?