"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj Legiona 0

Czy wcześniej coś więcej słyszeliście o filmie Legion? Raczej niezbyt wiele było o nim mowy, ale, po Comic-Con w San Diego ma to się zmienić. Właśnie opublikowano pierwsze zdjęcia banerów reklamowych, które znajdują się w budynku gdzie odbywać się będzie spotkanie fanów komiksu.

Baner reklamowy filmu Legion (2010)

Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Film Legion to debiut reżyserski producenta Scotta Charlesa Stewarta. Scenariusz został napisany przy jego współpracy z Peterem Schinkiem. W roli głównej zobaczymy Paula Bettany, Dennisa Quaida, Kevina Duranda oraz Tyrese Gibsona.

Fabuła obrazu rozgrywać się będzie w niedalekiej przyszłości, w której Bóg stracił wiarę w ludzi. Postanawia, więc wysłać na Ziemię anioły, które unicestwią ludzi. Plany te mogą pokrzyżować jedynie grupka ludzi chroniąca dziecko, które będzie powracającym na Ziemię Jezusem. Ich sprzymierzeńcem nieoczekiwanie zostanie jedyny anioł, który chce ocalenia ludzi – jest nim Archanioł Michał.

Produkcja zadebiutuje w kinach 22 stycznia 2010 roku.

Poniżej dwa banery reklamowe z Sun Diego:

Baner reklamowy filmu LegionBaner reklamowy filmu Legion Baner reklamowy filmu LegionBaner reklamowy filmu Legion

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Madlen312

Może to i podobana do tych ostanich komiksowych historii ale jestem fanką Paula Bettany’ego i z chęcią go zobaczę w nowej roli tymbardziej że nie grywał on jeszcze w takich produkcjach :)

piwo_war

“Fabuła obrazu rozgrywać się będzie w niedalekiej przyszłości, w której Bóg stracił wiarę w ludzi. "
O ja nie mogę… Bóg stracił wiarę w ludzi… Śmieszne…

Vermin

Kolejny jakiś wymodzony, pokręcony i nudny amerykański komiks na wielkim ekranie. Podobnie jak o "córce" Jezusa i Magdaleny.
Jakoś wisi mi czy ten film się u nas ukaże czy nie. Za dużo takich produkcji.

Proszę czekać…