"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Megan Fox odrzuca role 0

Piękna Megan Fox (Transformers: Zemsta upadłych) potwierdziła krążącą od kilku dni plotkę mówiącą o tym, iż odrzuciła ona propozycję zagrania dziewczyny Bonda w 23 filmie z serii. Oficjalnym powodem jest brak czasu związane z innymi projektami, w jakie jest ona zaangażowana, ale nieoficjalnie przyznała się, iż jest to poniżej jej oczekiwań.

Megan Fox w filmie Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Menedżer aktorki potwierdził, iż głównym powodem jest brak czasu związany z tym, iż jest ona zaangażowana w kilka innych projektów. Ale przy okazji powiedział:

Megan byłaby gotowa wystąpić w filmie gdyby chodziło o większą, bardziej znaczącą rolę. Jako same tło dla głównego bohatera nie zamierza występować.

To dosyć dziwne tłumaczenie tym bardziej, iż w roli dziewczyn Bonda występowały takie gwiazdy jak Teri Hatcher, Michelle Yeoh, Denise Richards, Sophie Marceau, Halle Berry oraz Ursula Andress.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Madlen312

Nie no laska ma nieźle zryty beret hehe :) Ona się tylko na takie tło nadaje :) Może stwierdziła że jej szminka nie będzie pasować do spluwy Bonda i powiedziała nie hehe :) Niech szuka głównych ról w jakiś produkcjach typu Harry Potter hehe :P

piwo_war

Nie mogę się nadziwić temu ogólnemu szałowi na temat Megan Fox (mam na myśli jej urodę). Wcale nie jest taka piękna, żeby od razu stawać się gwiazdą z przydomkami najpiękniejszej. Urodę ma, ale specyficzną, która nie musi się wszystkim podobać. Mam wrażenie, że pisanie dla niej epitetów w stylu "piękna" itp jest spowodowane ogólnie przyjętym zdaniem o jej urodzie. Dla mnie się ona nie podoba :)
Co do tego czy powinna zagrać w Bondzie to myślę, że… nie wiem :) nie wiem co jej chodzi po głowie.. czy chce poprawić swój nie najlepszy wizerunek jako aktorki, czy żeby ciągle było po prostu o niej głośno…

FreeZe

Głupia, pusta gwiazdeczka, gdyby nie jej uroda, to mogłaby pomarzyć o "Transformerach" i 'Bondzie'. Mogła wziąć tą rolę, bo to jednak swego rodzaju przywilej grać dziewczynę Bonda..

Quagmire

A może rzeczywiście chce coś zmienić, rola w Bondzie mimo, że bardziej prestiżowa, nie różniłaby się zbytnio od tej z Transformers.
Może po How To Lose Friends And Alienate People, Jonah Hex i Jennifer’s Body uznała, że wcale nie musi już grać w filmach w których wszystko wybucha.
A i powinna zmienić agenta, bo po raz kolejny tworzy on jej niezbyt sympatyczny wizerunek

Darth_Artur

OMG…. no tak, po jakże wybitnej, głębokiej i pełnej artyzmu roli w Transformersach ciężko się przerzucić ma tak mało ambitne kino jakim jest James Bond.
A tekst Jako same tło dla głównego bohatera nie zamierza występować. po prostu powala:-D

Proszę czekać…