"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

CCSD: Wiemy więcej o TRONie 0

Studio Walt Disney Pictures ogłosiło w dniu dzisiejszym, iż kontynuacja filmu TRON będzie nazywała się Tron Legacy. Według pierwszych informacji wiadomo, iż obraz zostanie nakręcony w trójwymiarze a jego planowana data premiery to listopad lub grudzień 2010 rok.

Tron Legacy (2010)

Dotychczas niezbyt wiele wiadomo o samej produkcji. Reżyserem dalej jest Joseph Kosinski a w rolach głównych występują Garrett Hedlund, Jeff Bridges, Bruce Boxleitner, Olivia Wilde i Beau Garrett. Obraz na pewno nawiązywać będzie do oryginalnej wersji, która była jednym z najciekawszych produkcji, w którym wykorzystano komputerowe efekty specjalne.

Fabuła Tron Legacy opowiadać będzie historię 27-letniego geniusza informatycznego Sama Flynna, który próbować będzie rozwikłać zagadkę zniknięcia swojego ojca – Kevina Flynna. Przypadek sprawia, iż zostaje wciągnięty do gry komputerowej i odkrywa, iż właśnie w niej ostatnie 25 lat życia spędził jego rodzic. Obaj wspólnie z zaufaną asystentką rozpoczynają niebezpieczną wyprawę w celu uwolnienia się. A nie będzie to takie proste.

Dla zainteresowanych plakat promujący film:

Plakat promujący film Tron LegacyPlakat promujący film Tron Legacy

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…