Krwawy Spartacus!

Spartacus: Blood and Sand

Spartacus: Blood and Sand jest produkowany przez Sama Raimiego i Roba Taperta. Wedle zapowiedzi miał to być Gladiator w telewizji kręcony przy użyciu stylistyki znanej z 300. Opowieść dojrzała, mroczna, pełna przemocy i seksu – rzeczy, które, można rzec, cechowały tamte brutalne czasy.

Zaplanowano na razie 13 odcinków.

W obsadzie mamy:

Lucy Lawless (Xena: Warrior Princess) jako Lucretia która ze swym mężem, Batiatusem, posiadają niewolnika imieniem Spartacus.

Batiatus, który jest właścicielem szkoły gladiatorów jest grany przez Johna Hannah (Mumia, Mumia Powraca).

Erin Cummings (Dollhouse) gra żonę Spartacusa, Surę.

Peter Mensah (300, Avatar) gra Doctore, najbardziej lojalnego i zaufanego niewolnika Batiatusa.

Manu Bennett (30 Days of Night, The Condemned) gra Crixusa – najlepszego gladIatora.

Antonio Te Maioha (Xena: Warrior Princess, Legend of the Seeker) zagra Barcę, ochroniarza i zabójcę na usługach Batiatusa.

Craig Parker (aka Darken Rahl z Legend of the Seeker) zagra Glabera, który obwinia Spartacusa za nieudaną kampanię militarną.

Nick E. Tarabay (Crash, The Sopranos) zagra Ashura, byłego gladiatora.

Andy Whitfield (Gabriel) gra główną rolę Spartacusa, żołnierza, który zostaje pojmany i skazany na bycie Gladiatorem za sprzeciwienie się rzymskiemu Patrycjuszowi. Po kilku zwycięstwach zostaje sprzedany jako niewolnik, gdzie musi walczyć o przeżycie, zaprzyjaźniać się z wrogami i grać w grze politycznej w świecie seksu, brutalności i zniszczenia. Pewnego razu wznosi bunt…

ZWIASTUN

ZZA KULIS

ZWIASTUN KOMIKSU

WCZEŚNIEJ O SERIALU PISAŁEM TU

SpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacusSpartacus