Jest reżyser Piły 7! 0

Lionsgate dało zielone światło na Piłę 7, do której produkcja rozpocznie się w styczniu. David Hackl, scenograf drugiej, trzeciej i czwartej części i reżyser piątej, zajmie się tą częścią.

Piła 3

Mark Burg i Oren Koules, którzy produkowali wszystkie sześć części, zajmą się i kolejną. Marcus Dunstan i Patrick Melton, autorzy scenariusz 4,5 i 6 części, napiszą siódmą.

A tymczasem premiera Piły 6 zapowiedziana na 23 października tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Avatar square 200x200
saimon1995 2010-06-18

Tego filmy trzeba byc Fanem i aż głupio mówiąc tego co się w nim dzieje. Mnie Fascynuję ile wytrwać moze ludzkie Ciało do czego może doprowadzić człowieka psychika ; ) Super Film oby jak najwięcej części ;D
__________________________________________________
Czasem lepiej się nie odezwać niż rozwiać wszelkie wątpliwości.

kosmita 2009-11-12

może to będzie serial
ale to dobrze im więcej tym lepiej

Michał 2009-07-26

ja słyszałem,że mają dojść do "Piły 9" i skończyć,że niby 3 trylogie im wyjdą.jednak z całym szacunkiem dla twórców (oraz ich portfeli) i fanów tej serii,ale…ile można!?
pierwsza część była świetna – świeży powiem w świecie horroru/thrillera.druga część była dobrą kontynuacją i…i tu powinno się skończyć.nie dość,że dalsze części są pozbawione klimatu i tam nawet nie ma scenariusza tylko jakiś tam wątek żeby było jakieś tło do pokazywania tych wszystkich pułapek…ech,dla mnie od "Piły 3" zrobiło się z tą serią coś takiego jak z "American Pie" po części drugiej

Adam Siennica 2009-07-26

Ja tam nie wiem, ale myślę, że póki kasę będzie przynosić, nie będą sobie zabijać kury znoszącej złote jajka :P

Ronaldinho 2009-07-26

Wszystko zależy od fabuły szóstki, jeżeli nie była pisana na ostatnią część, jak wcześniej zapowiadano, to OK. Niech sobie James Wan i Leigh Whannel jeszcze trochę kasy zarobią na jakiś następny ich wspólny projekt.

Proszę czekać…