"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Di Bonaventura o Transformers 3 0

Producent filmowy Lorenzo Di Bonaventura (Transformers, G.I. Joe: Czas Kobry) w jednym z wywiadów powiedział, iż jest przekonany o tym, że kontynuacja przeboju Transformers na pewno powstanie. Główna kwestia to nie czy w ogóle powstanie, ale kiedy. Właściwie nie ma się, co dziwić takiej deklaracji skoro tylko w USA film Transformers: Zemsta Upadłych zarobił blisko 373 mln $.

Kadr z filmu Tranformers: Zemsta upadłych (2009)

W wywiadzie Di Bonaventura powiedział, iż nie wyobraża sobie, aby kolejną część miałby nakręcić ktoś inny niż Michael Bay. Przyznał również, iż chciałby, aby nowy film nawiązywał klimatem do dwóch wcześniejszych części.

Według pierwszych zapowiedzi ewentualna fabuła Transformers 3 mogłaby skupić się na postaci Transformera o nazwie Unicron. Był on najpotężniejszym i największym robotem we wszechświecie. Był większy niż niejedna planeta i aby istnieć musiał je pożerać. I to właśnie jego próba pożarcia, Ziemi mogłaby stanowić główną część fabuły w nowej produkcji. Czy tak będzie zobaczymy.

Rysunek postaci UnicronaRysunek postaci Unicrona

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Ronaldinho

Michał, sam chyba przyznasz, że o takich debilizmach trzeba mówić głośno i nie maskować ich jednym z najbardziej absurdalnych stwierdzeń wymienianych przy "Transformers 2", czyli, że film ten "jest tylko rozrywką". Proszę, przeczytaj – http://www.toplessrobot.com/2009/06/bonus_robs_transformers_2_faqs.php?page=1

Michal_Dajer

Przyznam szczerze mi osobiście część druga się podobała. Z chęcią zobaczę jeszcze raz w kinie przygody autobotów. Niemniej mam nadzieje, że uda im się zrealizować coś co zadowoli wszystkich.

Quagmire

Słuszna uwaga, ciekawe czy wpłynie to na wynik finansowy trójki

Ronaldinho

Najważniejszym zadaniem dla twórców trzeciej części jest wyciągnięcie wniosków z odpowiedzi na stwierdzenie "Dlaczego druga część tak bardzo w porównaniu do pierwszej nie podoba się widzom?".

Spinnaker

Heh, pamiętam tego Unicorna z komiksu, ale jakby tak naprawdę zrobili trzecią część robocików o pożeraczu Ziemi, no to ho ho, mogłoby być ciekawie :)

Proszę czekać…