CCSD: Szósty sezon Zagubionych

Serial Zagubieni (2004- 2010)

Od blisko 4 lat konwent Comic-Con w San Diego nie może odbyć się bez specjalnego panelu poświęconego serialowi Zagubieni. I tym razem spotkanie z twórcami i aktorami grającymi w serialu było wyjątkowo tłumnie odwiedzane zarówno przez dziennikarzy jak i zwykłych widzów. Podczas rozmowy zdradzono kilka szczegółów dotyczących fabuły szóstego sezonu.

I tak na początku wiemy, iż finałowy sezon nawiązywać ma do pierwszej części. W gruncie rzeczy oznaczać ma to, iż bohaterowie mają przeżywać znacznie intensywniejsze przygody a sytuacje, w których się znajdą będą dużo bardziej nieoczekiwane niż w dwóch ostatnich sezonach. Co więcej na pewno pojawi się kilka postaci, które zginęły lub "wypadły" z głównego nurtu produkcji. Niestety producenci nie zdradzili, kto oprócz (Elizabeth Mitchell Elizabeth Mitchell (I) (serialowa Juliet Burke) i Jeremy Davies (serialowy Daniel Faraday) wystąpią w tej części obrazu.

Kolejna informacja dotycząca sezonu szóstego Zagubionych to fakt, iż na pewno nie pojawią się "skoki w czasie" jak i "podróże w czasie". Ten etap mamy zakończony a producenci szykują coś równie niespodziewanego, ale o wiele ciekawszego.

Carlton Cuse zdradził również, iż w finałowych odcinkach dowiemy się więcej na temat Richarda Alperta i jego historii. Dowiemy się, kim właściwie jest i dlaczego wyspa tak wiele dla niego znaczy. Przy okazji potwierdzono, iż wszystkie ważne zagadki i wątki zostaną wyjaśnione.

Sezon szósty serialu Zagubieni pojawi się w amerykańskiej telewizji najprawdopodobniej w styczniu 2010 roku.

Źrodło: www.slashfilm.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux