"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

CCSD: Szósty sezon Zagubionych 0

Od blisko 4 lat konwent Comic-Con w San Diego nie może odbyć się bez specjalnego panelu poświęconego serialowi Zagubieni. I tym razem spotkanie z twórcami i aktorami grającymi w serialu było wyjątkowo tłumnie odwiedzane zarówno przez dziennikarzy jak i zwykłych widzów. Podczas rozmowy zdradzono kilka szczegółów dotyczących fabuły szóstego sezonu.

Serial Zagubieni (2004- 2010)

I tak na początku wiemy, iż finałowy sezon nawiązywać ma do pierwszej części. W gruncie rzeczy oznaczać ma to, iż bohaterowie mają przeżywać znacznie intensywniejsze przygody a sytuacje, w których się znajdą będą dużo bardziej nieoczekiwane niż w dwóch ostatnich sezonach. Co więcej na pewno pojawi się kilka postaci, które zginęły lub "wypadły" z głównego nurtu produkcji. Niestety producenci nie zdradzili, kto oprócz (Elizabeth Mitchell Elizabeth Mitchell (I) (serialowa Juliet Burke) i Jeremy Davies (serialowy Daniel Faraday) wystąpią w tej części obrazu.

Kolejna informacja dotycząca sezonu szóstego Zagubionych to fakt, iż na pewno nie pojawią się "skoki w czasie" jak i "podróże w czasie". Ten etap mamy zakończony a producenci szykują coś równie niespodziewanego, ale o wiele ciekawszego.

Carlton Cuse zdradził również, iż w finałowych odcinkach dowiemy się więcej na temat Richarda Alperta i jego historii. Dowiemy się, kim właściwie jest i dlaczego wyspa tak wiele dla niego znaczy. Przy okazji potwierdzono, iż wszystkie ważne zagadki i wątki zostaną wyjaśnione.

Sezon szósty serialu Zagubieni pojawi się w amerykańskiej telewizji najprawdopodobniej w styczniu 2010 roku.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Michał 2009-07-27

Faktycznie to był Carlton Cuse. Poprawione już.

Ronaldinho 2009-07-27

Panel "Zagubionych" był świetny, podaje linki do filmu z Comic-Conu w czterech częściach:
1. http://www.youtube.com/watch?v=ruNjVeEBA_I
2. http://www.youtube.com/watch?v=UMN89M9NmK4
3. http://www.youtube.com/watch?v=CQCn-xbBlb8
4. http://www.youtube.com/watch?v=y-srKdiqz88
Błąd w newsie jest. J.J.’a nie było na Comic-Conie, więc nie mógł nic zdradzić. Te słowa wypowiedział Carlton Cuse.
Czekam na to z niesamowitym oczekiwaniem, żeby zobaczyć przeszłość Richarda Alperta, odkąd ta postać się pojawiła stała się automatycznie w czołówce ulubionych.
Za pół roku ostatni sezon najlepszego serialu jaki kiedykolwiek stworzono, smutne. Na pewno, wszystko na to wskazuje, szósty będzie najlepszym sezonem, choć trudno dokładnie powiedzieć, skoro właściwie wszystkie sezony trzymają doskonały poziom.

Trophy 2009-07-26

Mam nadzieję, że najdzie mi ochota na dalsze oglądanie, bo jestem ciekawa jak to się skończy. Za daleko zaszłam z tym serialem, żeby teraz rezygnować.

Proszę czekać…