Say hello to my little friend ;>

Hollywood znowu pomęczy King Konga 0

Studio Spirit Pictures szykuje się do rozpoczęcia prac nad kolejnym filmem poświęconym wielkiej, włochatej małpie znanej jako King Kong. Producenci nabyli już prawa do książki Kong: King of Skull Island napisanej przez Joe’go DeVito i Brada Stricklanda. Cała historia rozpoczyna się na kilka lat przed wydarzeniami z oryginalnego filmu i opowiada o tym, jak tytułowy bohater zdobył miano króla Wyspy Czaszki.

King Kong

Producenci zapowiedzieli również, że obraz ma zostać zrealizowany w technice motion-capture, czyli takiej, jaką do swoich trzech ostatnich filmów zastosował Robert Zemeckis.

Studio Spirit jednocześnie rozpoczęło pracę nad filmem War Eagles. Jest to projekt Merian C. Cooper, reżysera King Konga z 1933 roku. Wtedy prace nad obrazem przerwała II Wojna Światowa. Fabuła osadzona w roku 1939 opowiada o pilocie, który testuje nowy model samolotu. Maszyna okazuje się być zawodna, a bohater rozbija się na Arktyce. Tam ku swojemu zdziwieniu odkrywa starożytną cywilizację, która zamieszkuje to miejsce od wielu stuleci.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…