"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Miley Cyrus jako Batgirl? 0

Od czasu deklaracji Gary'ego Oldmana w San Diego mówiącej o tym, iż produkcja nowego Batmana wkrótce ruszy w Stanach pojawiają się coraz to nowe plotki dotyczące trzeciego filmu Nolana. I tak każdy tabloid podaje swoje rzekomo sprawdzone informacje. Wśród nich najciekawsza: według The Globe, Miley Cyrus ma wystąpić w filmie i zagra Batgirl.

Miley Cyrus w filmie Hannah Montana (2009)

Tabloid The Globe podaje informacje od "poufnych źródeł" mówiących, iż Christopher Nolan jest zainteresowany występem aktorki po tym jak otrzymał od niej płytę z jej "wstępnym przesłuchaniem”, na którym miała się ona ubrać w strój Batgirl i recytować kwestie z filmu Batman i Robin. Co więcej gazeta twierdzi, iż byłoby to dobre ze względu na rzeszę fanów "person-link" data-id="128996" href="http://fdb.pl/osoba/128996-miley-cyrus">Miley Cyrus, które na pewno udałoby się do kin aby podziwiać swoją idolkę jako superbohaterkę.

Niestety dla fanów Miley Cyrus mamy złą wiadomość. Te plotki to najpewniej wymysł dziennikarze i nie będą miały nic wspólnego z prawdą. Christopher Nolan mówił podczas prac nad Mrocznym Rycerzem, iż zamysł zarówno drugiej jak i trzeciej części nowej trylogii Batmana został już opracowany podczas prac nad Batman: Początek. Poza tym po krytyce części fanów Batmana Tima Burtona o ponowne wykorzystanie postaci Jokera Nolan stwierdził, iż nie chciałby korzystać z bohaterów, które już zostały w filmach wykorzystane.

Więc raczej na pewno Cyrus nie będzie Batgirl.

Alicia Silverstone jako Batgirl w filmie Batman i RobinAlicia Silverstone jako Batgirl w filmie Batman i Robin

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

"tabloid podaje"
Na podstawie sprawdzonych źródłem informuję, że w trzecim Batmanie pojawi się w epizodycznej roli postać Jokera i zagra go Daniel Day-Lewis. Napiszcie też o tym.

Filip_Borkowski

Nie pozostaje mi napisać nic poza: "taaaaa… pewnie…"

Proszę czekać…