Gwiazdy u Spielberga

Moon Bloodgood w filmie Terminator: Ocalenie (2009)

Moon Bloodgood, Jessy Schram, Seychelle Gabriel i Maxim Knight dołączyli do obsady nie zatytułowanego serialu stacji TNT, którego pomysłodawcą i producentem jest Steven Spielberg. W roli głównej wystąpi znany z Ostrego DyżuruNoah Wyle a fabuła ma dotyczyć życiu ludzi po zakończonej inwazji obcych na naszej planecie.

Projekt powstał dzięki pomysłowi Stevena Spielberga oraz Roberta Rodata. Fabuła zaczyna się na krótko po zakończeniu udanej inwazji obcych na Ziemi. Ludzkość prawie w całości zostaje wytępiona, niedobitki ukrywają się w przeróżnych miejscach na naszej planecie. Tom Mason(Wyle) przewodzi jednej z grup ruchu oporu, którego celem jest walczenie z najeźdźcami.

Moon Bloodgood wystąpi w roli terapeutki, która pomagać będzie dzieciom uporać się z traumą, jakie przeżyli podczas inwazji. Jessy Schram zagra postać Karena – zwiadowcy, motocyklisty. Z kolei Seychelle Gabriel zagra jedną z członkiń grupy, która będzie prowadziła obóz, w którym wszyscy się będą ukrywać. Maxim Knight wcieli się w syna postaci granej przez Wyle'a.

Pilot serialu zostanie wyreżyserowany przez Carla Franklina a scenariusz napisał Robert Rodat (Szeregowiec Ryan). Niestety nie wiadomo, kiedy zostanie on wyemitowany w telewizji.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux