"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazdy u Spielberga 0

Moon Bloodgood, Jessy Schram, Seychelle Gabriel i Maxim Knight dołączyli do obsady nie zatytułowanego serialu stacji TNT, którego pomysłodawcą i producentem jest Steven Spielberg. W roli głównej wystąpi znany z Ostrego DyżuruNoah Wyle a fabuła ma dotyczyć życiu ludzi po zakończonej inwazji obcych na naszej planecie.

Moon Bloodgood w filmie Terminator: Ocalenie (2009)

Projekt powstał dzięki pomysłowi Stevena Spielberga oraz Roberta Rodata. Fabuła zaczyna się na krótko po zakończeniu udanej inwazji obcych na Ziemi. Ludzkość prawie w całości zostaje wytępiona, niedobitki ukrywają się w przeróżnych miejscach na naszej planecie. Tom Mason(Wyle) przewodzi jednej z grup ruchu oporu, którego celem jest walczenie z najeźdźcami.

Moon Bloodgood wystąpi w roli terapeutki, która pomagać będzie dzieciom uporać się z traumą, jakie przeżyli podczas inwazji. Jessy Schram zagra postać Karena – zwiadowcy, motocyklisty. Z kolei Seychelle Gabriel zagra jedną z członkiń grupy, która będzie prowadziła obóz, w którym wszyscy się będą ukrywać. Maxim Knight wcieli się w syna postaci granej przez Wyle'a.

Pilot serialu zostanie wyreżyserowany przez Carla Franklina a scenariusz napisał Robert Rodat (Szeregowiec Ryan). Niestety nie wiadomo, kiedy zostanie on wyemitowany w telewizji.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…