"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Universal zmienia daty premier 0

Studio Universal Pictures w dniu dzisiejszym ogłosił nowe daty premier wszystkich produkcji, które obecnie albo powstają albo już powstały przy współpracy z przedsiębiorstwem. I tak wiemy, iż premiery filmu Wilkołak oraz Green Zone zostaną opóźnione. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi datami premier.

Logo studia Universal Pictures

A na początek filmy, które trafią do kin w najbliższym czasie. Już w ten piątek do amerykańskich kin trafi Funny People, 7 sierpnia premierę będzie miał A Perfect getaway a 18 września Love Happens. Przeniesiono za to daty premier Couples Retreat, który ostatecznie zadebiutuje 9 października oraz The Vampire’s Assistant, który swoją premierę będzie miał 23 października.

W dniu 6 listopada w kinach zadebiutuje najnowsza produkcja z Millą Jovovich pt. The Fourth Kind w zamian za to na Boże Narodzenie została przeniesiona najnowsza komedia romantyczna Nancy Meyers pt. It's Complicated.

Tak jak wcześniej pisaliśmy studio Universal opóźnił premierę filmu Wilkołak, trafi on do kin dopiero 12 lutego 2010 roku. Miesiąc później, bo 12 marca w kinach zadebiutuje nowa produkcja Paula Greengrassa pt. Green Zone, którego gwiazdą jest Matt Damon.

Na przyszłoroczny sezon letni studio Universal przygotowało kilka ciekawych produkcji: 14 maja w kinach zadebiutuje, niezatytułowany jeszcze film o Robin Hoodzie w reżyserii Ridley'a Scott'a, 9 lipca premierę będzie miał Despicable Me a 11 czerwca komedia Get Him to the Greek.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…