http://vimeo.com/mironkundzicz

Nolan wyjaśnia 0

Chris Nolan po raz kolejny zabiera głos w sprawie wyczekiwanego przez wszystkich filmu The Dark Knight, który będzie sequelem wielkiego hitu Batman – Początek.

Na początek zdementował jakoby Philip Seymour Hoffman, Ryan Phillippe, albo Sean Penn mieli dołączyć do obsady. Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Wszystko to plotki, choć muszę przyznać, że bardzo ciekawe.

Christopher Nolan/us.ent4.yimg.comChristopher Nolan/us.ent4.yimg.com

Odnośnie podobieństwa The Dark Knight i Batmana – Początek, Nolan wyraził się następująco: Nie chciałbym aby filmy było do siebie podobne, bo to dwie osobne historie. Będę zadowolony jeśli uda mi się w drugiej części zachować wszystkie dobre doświadczenia z pierwszej, ale stworzyć z nich coś nowego i unikalnego.

Ostatnim punktem był problem akcji w filmie. Nolan wybrną z niego tak: Oczywiście jesteśmy skłonni wrzucić Batmana w wir większej akcji, ale trzeba wziąć pod uwagę, że takie kino rządzi się swoimi prawami i ma swój rytm, który trzeba przestrzegać. Akcja ma swój limit i musi być dobrze wyważona z resztą fabuły, aby to wszystko dobrze działało.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Mort_Rainey

Dla mnie Batman Nolana był najlepszy z wszystkich.Nie moge sie doczekac dwójki:)

Trophy

Wydawało mi się, że on inaczej wygląda. Już się nie moge doczekać kolejnej części Batmana :-)

Proszę czekać…