http://vimeo.com/mironkundzicz

Nowy film Wosiewicza 0

Leszek Wosiewicz kończy właśnie pracę nad swoim nowym projektem, który nosi nazwę Nie budźcie jej. Co ciekawe, obraz był kręcony praktycznie bez scenariusza.

Reżyser pracował nad tym filmem od września 2005 roku i za parę dni powinien ukończyć zdjęcia. Nowy film będzie podobny, przynajmniej z wyglądu, do Rozdroże cafe. Historia, która będzie w nim zawarta, opowiada o odkupieniu i obsesyjnym pragnieniu prawdziwej miłości. Bohaterami obrazu będą młody muzyk, który próbuje popełnić samobójstwo i uciekinierka, która chowa się blisko stacji kolejowej. Obie postacie, będą starały się pokonać swoje problemy. – mówi Wosiewicz

Kadr z filmu Rozdroże cafe 2005Kadr z filmu Rozdroże cafe 2005

Jacek Rożenek (Rozdroże cafe) i Monika Buchowiec (Mistrz) zagrają główne role. Film był w całości kręcony kamerami cyfrowymi, przez Andrzeja Ramlaua (Show), a dopiero później został przeniesiony na taśmę 35 mm. Muzykę napisał Michał Lorenc (Symetria).

Budżet filmu wyniósł 250 tysięcy euro. Produkuje Odysey Film. Produkcja filmu ma się zakończyć pod koniec tego roku, a premiera jest planowana na Festiwalu Filmowym w Berlinie w 2007 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

owip

Lubie polskie filmy, a ten może być na[rawdę bardzo ciekawy tylko nie wiem czy docenią go ludzie , którzy lubią filmy zagraniczne.

Proszę czekać…