Say hello to my little friend ;>

Ridley Scott reżyserem Obcego! 0

Serwis Variety poinformował, że Ridley Scott zgodził się zająć reżyserią prequelu Obcego, chociaż wcześniej sam filmowiec mówił, że chce być tylko 'znaczącym' producentem. Obraz miał reżyserować początkujący Carl Erik Rinsch. Wpływ na taką decyzję Scotta miało zapewne studio Fox, któremu postać początkującego reżysera wobec tak znaczącego i kosztownego projektu mogła nie przypaść do gustu.

Obcy

Co z fabułą? Obecnie wiemy jedynie, że historia opowiadana w filmie będzie dziać się przed Obcym z 1979 roku. Scenariusz napisze Jon Spaihts, który również zaczyna swoją przygodę w tej branży. Produkcja prequelu finansowana przez Scott Free Production i 20th Century Fox została oficjalnie rozpoczęta!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

JohnnyDepp

SPOKO , ALE MAM WATPLIWOSCI JESLI CHODZI O SCOTTA GDYZ STAŁ SIE CHCIWY NA KOMERCJE ROBI ZBYT DUZO FILMOW MIERNYCH TYLE ZE MA GWIAZDY JAK CROW I INNI ALE , FAJNIE ZE ON BEDZIE TO TWORZYŁ ,ALE NAJPIERW ZOBACZYMY ROBINN HOODA I CROWA W RAJSTOPACH I STWIERDZIMY W JAKIEJ FORMIE JEST SCOTT , ALE I TAK FX W NOWYM OBCYM NADROBIA BRAKI SCENARIUSZA I TP ITP ETC POZDRO

GOJIRA !!

Ronaldinho

Jak już się uparli na ten prequel to ’directed by Ridley Scott" jest najlepszym rozwiązaniem. Chociaż może inaczej, nie najlepszym, ale z pewnością takim rozwiązaniem, po którym nie trzeba się zbytnio martwić, co może złego się stać. Świat potrzebuje powrotu sci-fi na wysokim poziomie, takim jaki Ridley wyznaczył swoimi dwoma słynnymi dziełami, ostatnimi czasy wychodzą pojedyncze sztuki jak "Sunshine" czy "Moon" (którego jeszcze nie widziałem, ale recenzje zbiera wyśmienite), fajnie jakby filmów z tego gatunku na tym poziomie wychodziło kilka rocznie.
Fabuła jest dość otwarta, bo mogą np opowiedzieć o jakiejś załodze statku kosmicznego, która dotarła na tą planetę przed Nostronomo, jednak jak już tam dotarli to z niej nie wrócili.

FreeZe

Już nie mogę się doczekać kolejnych informacji. Po tym reżyserze można się spodziewać wiele dobrego.

drfalck

keanu reeves ponoć ma tam zagrać

Proszę czekać…