Stryszek Filmowy! 3

W tym tygodniu kolejny odcinek Stryszku Filmowego, jednak bez dużego motywu przewodniego jak tydzień temu w przypadku Harry’ego Pottera.

Stryszek Filmowy

Omawiamy cztery premiery kinowe – komedię Stary, kocham cię, Moją Wielką Grecką Wycieczkę, animację Prawdziwa Historia Kota w Butach oraz klasykę, Hair.

Tematem tygodnia są komiksy w kinie. Omawiamy ich ekranizacje, poruszając różne związane z tym tematy – nie zawężamy się do Stanów, dużo ciekawych komiksów w kinie było też w Europie i Azji.

Na koniec dwie premiery DVD – Złoty Środek oraz Złodziejski Kodeks.

Oczywiście zapraszamy do komentowania i wyrażania swoich opinii – w końcu ten program jest dla Was, a stworzenie każdego odcinka pochłania sporo czasu.

Jeśli Wam się podoba, pomóżcie go promować, abyśmy wspólnie zwiększyli jego oglądalność!

Nasz kanał YouTube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

broda1725

Powiem jedno tylko jedno drugi filmik ten dotyczący filmów na pods. komiksów jest najlepszy. Dlaczego…. proste wytłumaczenie jest poprowadzony na luzie i na wesoło ten pierwszy jest zbyt sztywny i udawany. Grajcie siebie i mówcie tak jak w tym drugim filmiku bez tej ponętnej dykcji. Wiesz o czym mowie Adam, wybacz.
A żeby to fajnie wyglądało to proponował bym zagrania dobry glina i zły, wybierzcie kto chce którego zagrać i wtedy będzie to ciekawie oglądać. Artur by pasował idealnie do tego złego ;) a ty Adam do tego dobrego ;).
Pozdro chłopaki.

mysza_007

ja wam panowie proponuję więcej entuzjazmu………dobrze by było dodać trochę humoru…..nie chcę być złym prorokiem ale w tej formie to nie przejdzie…

Trophy

Hmmm… Jakoś mało o "Hair" się nasłuchałam :)
Szkoda :(

Quagmire

mam wrażenie, że gdyby takie hasła reklamowe, jakie ma w Polsce ten film, posiadała jakaś amerykańska produkcja, cały internet trząsłby się z szyderczego śmiechu…

A miałem iść na kota w butach :) Jednak sobie daruje :P

Proszę czekać…