Hulk w Iron Man 2 ?! 0

Oczywiście jest to tylko plotka bazowana na "kretach" z Marvela. Otóż informatorzy donoszą, że w Iron Man 2 będziemy mieć kilka ciekawych ról epizodycznych.

The Incredible Hulk

Pierwszą, co już chyba jest tradycją, to rola Stana Lee, guru i twórcę najlepszych marvelowskich postaci. Ma on zagrać Larry’ego Kinga.

Druga pogłoska mówi o występie Edwarda Nortona, który grał postać Bruce’a Bannera w The Incredible Hulk. Miałby ponownie wcielić się w tę rolę, ale również ma pojawić się sam zielony olbrzym.

Jest to już druga informacja o pojawieniu się tej postaci w Iron Man 2, więc możemy powoli wnioskować, że jest tu ziarno prawdy. Na pewno Marvel chce bardziej przygotować widza do The Avengers a takie małe smaczki są ich ciekawą metodą.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Jasne, że pamiętam, scena w barze jest zapowiedzią The Avengers. Tylko jak już napisałem, różne plotki krążyły, także nie wiadomo czy Norton zrewanżuje się swoim cameo. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że jutro nie dostaniemy sprostowania tej informacji…

marek22

Czy nikt nie pamięta jak się zakończył Incredible Hulk? Zakończenie tego filmu potwierdza współpracę dwóch bohaterów, bo inaczej po co robily by tę scenę w barze?

Quagmire

Plotki o kłótniach Nortona z Marvelem, i wycofanie jego nazwiska jako współautora scenariusza Incredible Hulk, każą mi być sceptycznym wobec tej informacji…
Mimo to dożyłem pięknych czasów w których superbohaterów grają aktorzy tej klasy co Norton i Downey Jr, a nie różne kwadratowo-szczękowe drewniaki
edit: wg Imdb to decyzja WGA wykluczyła Nortona jako autora scenariusza
http://www.imdb.com/title/tt0800080/faq#.2.1.41
tak więc jedna z pogłosek jest wyjaśniona

Proszę czekać…