Hulk w Iron Man 2 ?! 0

Oczywiście jest to tylko plotka bazowana na "kretach" z Marvela. Otóż informatorzy donoszą, że w Iron Man 2 będziemy mieć kilka ciekawych ról epizodycznych.

The Incredible Hulk

Pierwszą, co już chyba jest tradycją, to rola Stana Lee, guru i twórcę najlepszych marvelowskich postaci. Ma on zagrać Larry’ego Kinga.

Druga pogłoska mówi o występie Edwarda Nortona, który grał postać Bruce’a Bannera w The Incredible Hulk. Miałby ponownie wcielić się w tę rolę, ale również ma pojawić się sam zielony olbrzym.

Jest to już druga informacja o pojawieniu się tej postaci w Iron Man 2, więc możemy powoli wnioskować, że jest tu ziarno prawdy. Na pewno Marvel chce bardziej przygotować widza do The Avengers a takie małe smaczki są ich ciekawą metodą.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2009-08-03

Jasne, że pamiętam, scena w barze jest zapowiedzią The Avengers. Tylko jak już napisałem, różne plotki krążyły, także nie wiadomo czy Norton zrewanżuje się swoim cameo. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że jutro nie dostaniemy sprostowania tej informacji…

marek22 2009-08-03

Czy nikt nie pamięta jak się zakończył Incredible Hulk? Zakończenie tego filmu potwierdza współpracę dwóch bohaterów, bo inaczej po co robily by tę scenę w barze?

Quagmire 2009-08-03

Plotki o kłótniach Nortona z Marvelem, i wycofanie jego nazwiska jako współautora scenariusza Incredible Hulk, każą mi być sceptycznym wobec tej informacji…
Mimo to dożyłem pięknych czasów w których superbohaterów grają aktorzy tej klasy co Norton i Downey Jr, a nie różne kwadratowo-szczękowe drewniaki
edit: wg Imdb to decyzja WGA wykluczyła Nortona jako autora scenariusza
http://www.imdb.com/title/tt0800080/faq#.2.1.41
tak więc jedna z pogłosek jest wyjaśniona

Proszę czekać…