Say hello to my little friend ;>

Zwiastun Nostalgii anioła 9

Nostalgia anioła to najnowszy projekt Petera Jacksona. Film wejdzie do polskich kin dopiero 22 stycznia 2010 r.. W rolach głównych zobaczymy Saoirse Ronan, Marka Wahlberga oraz Rachel Weisz. Poniżej znajdziecie wspaniały i poruszający zwiastun.

Nostalgia anioła

Film, oparty na bestsellerowej powieści Alice Sebold, pokazuje historię 14-letniej dziewczynki z przedmieści Pensylwanii, która została zamordowana przez swojego sąsiada. Bohaterka z nieba obserwuje życie i zmiany jakie zaszły w ludziach, którzy byli jej bliscy za życia. Jednocześnie próbuje pomóc swojemu ojcu w odnalezieniu mordercy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-08-07

Jestem przekonany, że film zgarnie jakiegoś ważnego Oscara, być może za rolę pierwszo lub drugoplanową. Zwiastun jest prześwietny, w ciągu dwóch dni obejrzałem go z dziesięć razy, zwróćcie uwagę na prześwietne efekty WETY. Pokładam duże nadzieje w filmie i mam podstawy do tego, aby nie wątpić w jego świetność. Stanley Tucci wygląda tak, jakby miał się wpisać na listę najlepszych filmowych psychopatów (a formalnością jest tylko premiera), szczególnie zachwyca mnie zbliżenie na jego twarz, w chwili gdy Lindsey jest na górze domu. Peter Jackson to absolutny mistrz kina.

Maciej Przybyszewski 2009-08-06

Rzeczywiście zwiastun robi wrażenie. Troszkę jednak latarnia morska przypomina mi Minas Tirith, ale się pewnie czepiam. Poza tym wydaje mi się, że Mark Wahlberg zagra tu jedną z najlepszych swoich ról. Może być interesująco, mrocznie i nieszablonowo.

Quagmire 2009-08-05

Kapitalny zwiastun, ujawnił się kolejny faworyt do Oscarów

Natalia Karzel 2009-08-05

Zwiastun świetny. Już tak długo czekam na ten film.. I zapowiada się coraz lepiej :)
Wszystkim oczekującym polecam książkę, naprawdę warto przeczytać.

Proszę czekać…