Say hello to my little friend ;>

Zwiastun Nostalgii anioła 9

Nostalgia anioła to najnowszy projekt Petera Jacksona. Film wejdzie do polskich kin dopiero 22 stycznia 2010 r.. W rolach głównych zobaczymy Saoirse Ronan, Marka Wahlberga oraz Rachel Weisz. Poniżej znajdziecie wspaniały i poruszający zwiastun.

Nostalgia anioła

Film, oparty na bestsellerowej powieści Alice Sebold, pokazuje historię 14-letniej dziewczynki z przedmieści Pensylwanii, która została zamordowana przez swojego sąsiada. Bohaterka z nieba obserwuje życie i zmiany jakie zaszły w ludziach, którzy byli jej bliscy za życia. Jednocześnie próbuje pomóc swojemu ojcu w odnalezieniu mordercy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Ronaldinho

Jestem przekonany, że film zgarnie jakiegoś ważnego Oscara, być może za rolę pierwszo lub drugoplanową. Zwiastun jest prześwietny, w ciągu dwóch dni obejrzałem go z dziesięć razy, zwróćcie uwagę na prześwietne efekty WETY. Pokładam duże nadzieje w filmie i mam podstawy do tego, aby nie wątpić w jego świetność. Stanley Tucci wygląda tak, jakby miał się wpisać na listę najlepszych filmowych psychopatów (a formalnością jest tylko premiera), szczególnie zachwyca mnie zbliżenie na jego twarz, w chwili gdy Lindsey jest na górze domu. Peter Jackson to absolutny mistrz kina.

Rzeczywiście zwiastun robi wrażenie. Troszkę jednak latarnia morska przypomina mi Minas Tirith, ale się pewnie czepiam. Poza tym wydaje mi się, że Mark Wahlberg zagra tu jedną z najlepszych swoich ról. Może być interesująco, mrocznie i nieszablonowo.

Quagmire

Kapitalny zwiastun, ujawnił się kolejny faworyt do Oscarów

nathalie

Zwiastun świetny. Już tak długo czekam na ten film.. I zapowiada się coraz lepiej :)
Wszystkim oczekującym polecam książkę, naprawdę warto przeczytać.

Proszę czekać…