"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Serialowy koniec świata 1

Telewizja Syfy ogłosiła, iż reżyser Bryan Singer (X-Men i Walkiria) zostanie producentem wykonawczym ich nowego serialu opowiadającego o popularnej teorii spiskowej głoszącej, iż wraz z końcem kalendarza Majów możemy spodziewać się końca świata. Przy realizacji serialu współpracować on będzie z Andrew'em Deane'em oraz Keith Addis.

Reżyser Bryan Singer na planie filmu Superman: Powrót (2006)

Według pomysłu stacji serial miałby liczyć 6 epizodów po jedną godzinę. Nie wiadomo, kto będzie reżyserem tej produkcji.

Singer w oświadczeniu podkreślił, iż jest wyjątkowo podekscytowany na swój udział w tym projekcie. Przyznał przy tym, iż od dziecka jest wielkim sympatykiem przeróżnych mniejszych lub większych teorii spiskowych. Przy okazji zdradził, iż opowieści o końcu świata w 2012 roku zawsze napawały go pewnym przerażeniem.

Fabuła niezatytułowanego jeszcze serial będzie opowiadała historię pewnego naukowca, który otrzyma tajemniczą wiadomość, z której dowie się kilku mniej znanych szczegółów końca świata związanego z końcem kalendarza Majów. Postanowi on zbadać całą sprawę i jak łatwo się domyśleć przy tym pomoże mu piękna asystentka.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Absorber_Movieee 2009-08-07

No .!
No może być dobre ;D
luubie filmy o końcu świata ..

Proszę czekać…