"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Update: Superman od Wachowskich? 2

Pewnie świetnie pamiętacie jeszcze lutowe plotki mówiące o tym, iż nową trylogią Supermana zainteresowani są bracia Wachowscy. Mimo, iż od pojawienia się pierwszych informacji minęło troszkę czasu teraz znów wyskoczyła ona do newsów. A to ze względu na wypowiedź reżysera Jamesa McTeigue, który wymigiwał się od jednoznacznej odpowiedzi w tej sprawie.

Superman

W dniu wczorajszym, kiedy pojawiły się informacje mówiące o tym, iż James McTeigue zajmie się reżyserią nowego projektu dziennikarze postanowili spytać się jak właściwie jest z tymi plotkami odnośnie nowego Supermana i tym, iż rzekomo zainteresowani są nim bracia Wachowscy (jego przyjaciele). Reżyser tak odpowiedział:

Wiesz… ja… chciałbym powiedzieć… Chyba jednak nie mogę odpowiedzieć. Myślę, że to dobrze, gdy niektóre plotki pozostają bez jednoznacznego zaprzeczenia bądź potwierdzenia.

To ciekawe, iż reżyser tak zakręcił się, że najwyraźniej nie wiedział jak z tego wybrnąć. Czyżby, więc plotka byłaby prawdą? Co więcej istnieje przekonanie, iż to właśnie McTeigue miałby zostać reżyserem a bracia Wachowscy napisaliby scenariusz oraz zostali producentami? Czy tak również będzie?

Może to być prawdą tym bardziej, iż na początku roku szefowie studia Warner Bros potwierdzili, iż szukają sposobu na możliwość nakręcenia kolejnych filmów z cyklu Superman. Zmotywował ich do tego sukces Mrocznego Rycerza, Christophera Nolana oraz fakt, iż DC Comics jest tym projektem zainteresowane. Co więcej kontrakt Brandona Routha na udział w kolejnych filmach o superbohaterze wygasł a więc praktycznie każdy mógłby wystąpić w tej roli.

Gdy tylko dowiemy się nowych informacji na pewno was o tym poinformujemy.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

No cóż bracia czy może już raczej rodzeństwo Wachowskich na pewno ma wizję Clarka Kenta. Chętnie bym ją zobaczył zmaterializowaną.

HeRr

Powiem tak: Superman od Wachowskich to było by coś naprawdę mocnego. A a tytule jest błąd.

Proszę czekać…