"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Szykuje się kolejny Robin Hood 0

Studia Atlas Entertainment i Hollywood Gang zamierza wyprodukować jeszcze niezatytułowany film o Robin Hoodzie. Nie byłoby może w tej wiadomości nic dziwnego gdyby nie fakt, iż producenci chcą, aby akcja nowego filmu działa się w przyszłości. Nad scenariuszem już pracuje Jason Hall.

Futurystyczny Robin Hood?

Póki, co niezbyt wiele wiadomo o tym projekcie. Wiadomo jedynie, iż akcja filmu dziać się będzie w futurystycznym Londynie, w którym działa nietypowy gang złodziei. Okradają oni, bowiem bogatych i skorumpowanych biznesmenów i rozdają pieniądze najuboższym mieszkańcom miasta. A to jak wiadomo niezbyt podoba się wpływowym notablom.

Producentami obrazu zostali Charles Roveň i Richard Karm, którzy zapowiadają, iż będzie to ich hołd dla tego bohatera. Producentem wykonawczym będzie Craig Flores.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-08-08

Typowe korzystanie ze znanego tytułu, w rezultacie nie mającego prawie nic z tym wspólnego. Robin Hood to średniowiecze i poza te czasy jego postać nie może wykraczać.

Maciej Przybyszewski 2009-08-08

Nie mam nic przeciwko kombinacjom czasowo-postaciowym w filmach. Wydaje mi się jednak, że Robin Hood w przyszłości to jak Aragorn w czasach obecnych. Legend się tego formatu nie wsadza się w wehikuł czasu.

Proszę czekać…