McG o swoich filmowych planach

Sam Worthington i reżyser McG

Reżyser McG ostatnio często udzielał wywiadów. I właśnie z tych jego wypowiedzi można było dowiedzieć się, iż najprawdopodobniej jednak powstanie kolejna część Terminatora. Zdradził również, iż przymierza się do nakręcenia 20,000 Leagues Under the Sea: Captain Nemo, którego gwiazdą miałby być Sam Worthington.

McG w jednym z wywiadów podkreślał, iż bardzo dobrze mu się pracowało z Samem Worthingtonem. Oboje świetnie się rozumieją a więc widziałby go w roli Kapitana Nemo w swojej planowanej produkcji pt. 20,000 Leagues Under the Sea: Captain Nemo. Reżyser przyznał, iż myślał nad tym, aby w tytułowej postaci wystąpił Will Smith, ale nie chciałby za bardzo odbiegać od książkowej fabuły (w książce Kapitan Nemo był biały).

Kadr z filmu TerminatorKadr z filmu Terminator

Wiele wywiadów dotyczyło jednak tego czy zamierza nakręcić kolejną część Terminatora czy jednak po tym jak obraz zarobił zdecydowanie poniżej oczekiwań studio nie wyrazi zgody na kolejny film. Jak informuje McG istnieje spora szansa na to, aby Terminator 5 jednak powstał. Co więcej scenarzyści wspólnie z nim zastanawiają się czego mogłaby ona dotyczyć.

McG powiedział:

Chciałbym w ewentualnej nowej części skupić się na tym, co przyniosło Terminatorowi sławę. Mianowicie podróży w czasie do momentu, w którym świat nie został jeszcze zawładnięty przez Skynet. Ten znów przeniósłby jednego z cyborgów w przeszłość, aby zabiły Connora na kilka dni przez planowaną inwazją Skynetu. Chciałbym również, aby cofnął się w czasie sam John Connor.

Czy powrót do podróży w czasie się wam podoba? A co myślicie o Kapitana Nemo, którego zagra Sam Worthington. Zapraszamy do wyrażania opinii.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux