"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Underworld 4 w 2011 roku 5

Studio Screen Gems w dniu wczorajszym poinformowało, iż film Underworld 4 trafi do kin w styczniu 2011 roku. Co ciekawe obraz będzie nakręcony w technice trójwymiarowej a jego produkcja ma ruszyć na początku przyszłego roku. Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie reżyserem tego obrazu ani czy wystąpią w niej gwiazdy z poprzednich części.

Kadr z filmu Underworld (2003)

Szefowie studia Screen Gems poinformowali, iż z zadowoleniem przyjęli wyniki Underworld: Bunt Lykanów, który kosztował ich jedynie 30 mln $, a zarobił na całym świecie 91,1 mln $. I są to wpływy bez dochodów ze sprzedaży płyt DVD i Blu-ray. Dlatego też postanowili zdecydować się nakręcić kolejną część.

Na chwilę obecną nie wiadomo ani czego dotyczyć będzie fabuła ani czy kontynuować będzie wątki z filmu Underworld: Bunt Lykanów. Studio nie udzielało również informacji czy do serii powróci jej gwiazda – Kate Beckinsale.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Abraham_Van_Helsing 2011-08-26

Mi się zwiastun podoba. Poza tym co częśćto lepsza jak dla mnie

justine 2009-11-23

A ja jestem ucieszona tą informacją. Dwie pierwsze części bardzo mi się podobały i wg mnie obydwie trzymają podobny poziom. Prequel Bunt Lykanów ma faktycznie troszkę inny klimat – ale ostatecznie może być. Jestem ciekawe co tym razem wymyślą – życzyłabym sobie powrotu do drugiej części: Evolution i jej kontynuowania w Underworld 4 pod warunkiem, że obsada i twórcy pozostaną bez większych zmian, bo w innym wypadku taka kontynuacja byłaby chyba bezsensowna.

Scarlett666 2009-08-10

Ja byłam rozczarowana już przy drugiej części. Ale zgadzam się – gdyby nie zrobili kontynuacji, to pewnie sama krzyczałabym głośno o kolejną część ; ).

HeRr 2009-08-10

Jak dla mnie część 2 trzymała poziom jedynki. Część trzecia to coś innego, nowego, nie utrzymanego w klimacie Matrixa. Jeżeli twórcy 4 stworzą coś czego jeszcze nie widziałem – będę pierwszy w kolejce do kina :)

Czechu 2009-08-09

Pewnie jakby nie zrobili kolejnych częśći ludzie by żałowali, że nie ma kontynuacji. Wszystkich nie zadowolisz:)

Proszę czekać…