"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plakaty do Piły VI 2

W sieci pojawiły się dwa nowe plakaty do filmu Piła VI, który zadebiutuje w amerykańskich kinach już 23 października 2009 roku. Studio Lionsgate zapowiada, iż fani serii nie powinni się zawieść. Reżyserem szóstej części jest Kevin Greutert a scenariusz napisali Marcus Dunstan oraz Patrick Melton.

Piła VI (2009)

Fabuła Piły VI zaczyna się praktycznie chwilę po wydarzeniach rozgrywających się w części piątej. Agent specjalny Strahyn nie żyje i detektyw Hoffman to jedyny żyjący spadkobierca wizji Pana Zagadki. Problem w tym, iż FBI jest coraz bliżej schwytania nietypowego mordercy. Detektyw będzie musiał wprowadzić w życie wielki plan Pana Zagadki, który odmieni wszystkim życie.

W filmie występują między innymi: Tobin Bell, Costas Mandylor, Shawnee Smith, Betsy Russell, Peter Outerbridge, Mark Rolston, Tanedra Howard, Karen Cliche i Shauna MacDonald.

Zapraszamy do obejrzenia plakatów:

Plakat do filmu Piła VIPlakat do filmu Piła VI

Plakat do filmu Piła VIPlakat do filmu Piła VI

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Anonimowy

Rapidshare, Netload, Megaupload, Hotfile bez limitów, sprawdz to!
http://fload.pl/index.php?d=2fdRsevcLt

HeRr

Szkoda, już myślałem że 6 część wniesie jakiś powiew świeżości. Ale pewnie znowu ten sam klimat…

Ronaldinho

Warto podkreślić, że są to plakaty promujące coroczne oddawanie krwi w dniu premiery "Piły". Nie promują fabularnie filmu i to co na nich jest nie ma nic wspólnego z samym filmem.

Proszę czekać…