Powiększa się obsada Czerwonego Świtu 1

Josh Hutcherson, Isabel Lucas, Connor Cruise i Edwin Hodge dołączają do obsady remake’a filmu Czerwony Świt z 1984 roku.

Josh Hutcherson

Tym samym dołączają do Chrisa Hemswortha, Josha Pecka i Adrianne Palicki.

Czerwony Świt otwiera jedna z najbardziej szokujących sekwencji w amerykańskim kinie: oto spokojny poranek, przez szkolne okno uczniowie obserwują spadochroniarzy lądujących na boisku – inwazja na Stany Zjednoczone rozpoczęta. Jako,że miasteczko zostało opanowane przez wrogów – ósemka nastolatków ucieka w góry! Przyjęli nazwę swej drużyny footbolowej – The Wolverine – i rozpoczynają walkę partyzancką w obronie swych rodziców, przyjaciół i kraju.

Nowa wersja ma różnić się tym, że zamiast inwazji radzieckich żołnierzy, będzie to inwazja wojsk chińskich.

Hutcherson zagra Roberta, którego w oryginale grał C. Thomas Howell. Lucas zagra Ericę, główną cheerleaderką w szkole i dziewczynę postaci Pecka. W oryginale grała ją Lea Thompson.

Cruise zagra Daryla, syna burmistrza i najlepszego przyjaciela Roberta. Hodge wcieli się w Danny’ego, najfajniejszego dzieciaka w szkole.

Reżyseruje Dan Bradley na podstawie scenariusza Jeremy’ego Passmore i Carla Ellswortha, który jest poprawiany przez Tony'ego Gilroya.

Premiera Red Dawn zapowiedziana jest na 24 września 2010 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Jak oglądałem po raz pierwszy "Red Dawn" była to końcówka lat 80-tych. Kopia któraś z kolei na kasecie VHS, ledwo było co widać, ale siedziałem przed ekranem wpatrzony jak sroka w gnat. Tematyka, gwiazdorska obsada i dobra realizacja sprawiły, że oglądało się film bardzo dobrze. Choć muszę brać poprawkę na swój wiek w czasie gdy po raz pierwszy widziałem film.

Ronaldinho

Josha Hutchersona znam ze świetnej roli w "Moście do Terabithii", będzie dobrze. Jak widać ściągają młodych, utalentowanych. Reżyserem nastawiam się na niezłą akcję. Pomysł zastąpienia rusków chińczykami jest w miarę, ważne, żeby napastnik był brutalny, a obrońcy jeszcze bardziej :)

Proszę czekać…