Czy Depp zagra w Don Quixote? 1

Projekt, The Man Who Killed Don Quixote to chyba najbardziej pechowy film, jaki Terry Gilliam chciał nakręcić. Próbował to zrobić z Johnnym Deppem z 2000 roku i z różnych przyczyn nie wyszło. Teraz reżyser ma szansę na powrót do tego filmu, tylko pytanie brzmi, czy z Johnny Depp na pokładzie?

Johnny Depp

Mogę szczerze powiedzieć, że nie pracuję z Johnnym przy Don Quixote. Ma już zarezerwowane wiele innych projektów. Mówi, że nie jest osiągalny, a oboje zgodziliśmy się, że mogę wkrótce umrzeć, więc miło by było wcześniej zakończyć ten projekt

Tylko kto mógłby zastąpić Johnny'ego Deppa? Jakieś pomysły?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
JohnnyDepp 2009-08-12

Mam inne plany , jeśli chodzi o filmy które robi sie tyle lat to pewnie wyjdzie coś dziwnego i tylko gutek to bedzie dystrybułował .Mam inne plany np Sin City 3 pozdro dla fanów ;)

Maciej Przybyszewski 2009-08-11

Johnny Deep zdaje się być ostatnio głównym faworytem do tego typu ról. Pytanie kto mógłby go zastąpić daje dużo do myślenia. Z jednej strony chętnie wielu z nas zobaczyłby nową twarz w rolach typu Don Kichot i Jack Sparrow. Z drugiej jednak strony wielu z nas boi się, że kto inny to już nie będzie to.
Wg mnie Don Kichota mógłby zagrać: Viggo Mortensen

Proszę czekać…