"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kłopoty z Rodriguezem 1

Robert Rodriguez to jeden z najciekawszych reżyserów Hollywoodu ostatnich lat. Jednak jego największą wadą jest częste mówienie o projektach, w których miałby brać udział. Problem w tym, iż teraz artysta ma mało czasu a my dowiadujemy się, iż kolejne jego pomysły są zagrożone.

Reżyser Robert Rodriguez

Studio Dimension Films ujawnił w dniu dzisiejszym, iż zawiesili pracę nad ekranizacją nowej wersji Czerwonej Sonji. Rodriguez informował fanów komiksów podczas Comic-Con w San Diego, że na pewno weźmie udział w tym projekcie, ale jak informuje studio właśnie brak czasu reżysera jest powodem tego, iż muszą na razie porzucić produkcję tego obrazu.

Podobno również zagrożony jest inny projekt reżysera – Nerverackers. Miała to być futurystyczna opowieść o człowieku imieniem Joe Tezca, który mieszka w rzekomo doskonałym społeczeństwie. Ma on za zadanie tłumić wszystkie zbrodnie, aby zwykli mieszkańcy nie dowiedzieli się, że nie jest to nie ma doskonałości.

Z tego, co wiadomo Rodriguez pracuje obecnie nad ekranizacją Machete a następnie ma zająć się ekranizacją nowej części Predatora.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Predator i Rodriguez może być mocno ciekawym projektem. Tylko żeby Robertowi starczyło czasu, bo jak czytam tego niusa to wydaje mi się, że może niestety mu go braknąć w każdej chwili.

Proszę czekać…