"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wiemy, kim jest Posejdon! 0

Kevin McKidd (Rzym) zagra postać Posejdona w najnowszej produkcji Chrisa Columbusa pt. Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna. Aktor cieszy się, iż właśnie podpisał kontrakt na udział w tym filmie, bowiem jego dzieci niedawno właśnie skończyły czytać pierwszy tom powieści, na której bazuje cały film.

Kevin McKidd w filmie Moja dziewczyna wychodzi za mąż (2008)

Aktor McKidd powiedział:

Kiedy mój syn dowiedział się, iż wystąpię w tym filmie jako Posejdon szybko zaczął się za czytanie jej. Bardzo spodobała mu się ona. Teraz czyta kolejne tomy, aby sprawdzić czy również i w nich się pojawię.

Fabuła Percy Jacksona to historia nastolatka, który przypadkowo odkrywa, iż jest synem greckiego boga Posejdona. Pod wpływem niespodziewanych komplikacji w jego życiu zostaje wmieszany w aferę z zaginionym piorunem Zeusa. Chłopak jest oskarżany o jego kradzież. Musi, więc odnaleźć prawdziwego sprawcę i zapobiec przed wielką wojną między bogami.

Scenariusz do filmu napisali wspólnie Chris Columbus wraz z Craig’iem Titley’em.

W rolach głównych występują takie gwiazdy jak: Pierce Brosnan, Uma Thurman, Sean Bean, Melina Kanakaredes oraz Logan Lerman, który wcieli się w Percy’ego Jacksona.

Źrodło: www.scifiwire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…