"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Vin Diesel o Kronikach Riddicka 4

Aktor Vin Diesel słynie z tego, iż na swoim profilu w portalu Facebook ujawnia przeróżne szczegóły dotyczące produkcji, w których zamierza występować. Tak jest i tym razem. Napisał on o swoim spotkaniu z reżyserem filmu Kroniki RiddickaDavidem Twohy i ich wspólnych rozmowach o ewentualnej kontynuacji produkcji.

Kadr z filmu Kroniki Riddicka (2004)

Aktor ujawnił, iż najprawdopodobniej powstaną dwa filmy. Ich robocze tytuły to: The Underverse i Furyan. Miałyby być one kręcone w jednym czasie w ten sposób, aby jeden z nich otrzymał kategorię wiekową R a drugi PG-13.

Ma to być sposób zarówno na obłaskawienie fanów jak i studia, które chcieliby niższą kategorią wiekową przyciągnąć więcej ludzi do kina. Bowiem kategoria wiekowa PG-13 to ulubiona kategoria wiekowa studiów filmowych. To właśnie produkcje, które są do niej dostosowane zarabiają największe pieniądze.

Najprawdopodobniej już w przyszłym miesiącu David Twohe ujawni pierwsze wersje scenariuszów filmowych.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Maciej Przybyszewski 2009-08-13

Druga gra o przygoda Riddicka już jest. Przyszedł więc najwyższy czas na trzecią odsłonę przygód filmowych (a nawet 4 jeśli liczyć animację). Obawiam się trochę tego podziału na kategorie wiekowe. Może się okazać, że to przyniesie więcej strat niż korzyści. Riddick w wersji b.o. to będzie jak Rambo w domu starców oglądający Drużynę A.

Proszę czekać…