"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Buddy Holly w kinach 0

W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, iż Jon Heder (Jak w niebie) zagra główną rolę w filmie pt. Buddy Holly Is Alive and Well on Ganymede. Obraz będzie adaptacją książki autorstwa Bradleya Dentona o takiej samej nazwie (Polska nazwa komiksu to: Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa). Reżyserem tego projektu jest Robert Rugan.

Zdjęcie promujące film Buddy Holly Is Alive and Well on Ganymede

Książka przedstawia historię życia Olivera Vale’a. Jego ziemska egzystencja jest przeciętna aż do obrzydzenia… do chwili, kiedy usiłuje przestawić antenę satelitarną, by obejrzeć ulubiony film z Johnem Waynem. I nagle… Trzask!, wszystko się zmienia. Odtąd każdy telewizor transmituje wiadomość dla Olivera.
Wszyscy są nieźle wkurzeni, w tym i adresat wiadomości. Zdaje się, iż legendarny Buddy Holly nie zginął razem z Ritchiem Valensem w katastrofie lotniczej, lecz żyje i ma się dobrze na Ganimedzie, słabo zbadanym księżycu Jowisza.
Buddy pragnie wrócić do domu, a Oliver jest jego jedynym kontaktem na Ziemi. Być może, dlatego, że został poczęty w chwili, kiedy fatalny lot Holly’ego kończył ostre nurkowanie, orając zamarznięte pola stanu Iowa; a może, dlatego, że matka Olivera głęboko wierzyła, iż jest on reinkarnacją jej ukochanego Buddy’ego. Umykając przed troskliwą opieką niezliczonych gliniarzy, agentów rządowych i doborowych świrów – nie wyłączając dwóch pozaziemskich istot i dobermana-cyborga mieszkających w domu naprzeciwko – Oliver odpala swój sfatygowany motocykl marki Ariel i wyrusza do Lubbock w Teksasie, by znaleźć kilka znaczących odpowiedzi.

Jon Heder wcieli się w postać Olivera Vale’a. Nad scenariuszem pracował reżyser Robert Rugan.

(opis książki – książki.wp.pl")

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…