"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tarantino komplementuje Wlk. Brytanię 0

Reżyser Quentin Tarantino w ostatnich dniach przebywa w Anglii gdzie promuje swoją najnowszą produkcję – Bękarty wojny. Podczas wywiadu z dziennikarzami powiedział, iż jest wielkim fanem kultury Brytyjskiej. Komplementował także kilku aktorów z tego kraju. Wyróżnił przede wszystkim Kate Winslet, Simona Pegga, Anthony’ego Hopkinsa oraz Michaela Caine'a. Chciałby nakręcić z nimi film.

Reżyser Quentin Tarantino

W wywiadzie reżyser powiedział, iż marzy mu się przeniesienie na ekran szpiegowskiej trylogii pt. Game, Set and Match autorstwa Lena Deightona. W jej skład wchodzą: Berlin Game, Mexico Set oraz London Match. Jej głównym bohaterem jest były agent Bernard Samson, który zostaje wplątany w pewną intrygę. Ponownie musi powrócić do szpiegowania.

Tarantino nie ukrywa, iż gdyby miał środki na produkcję tych filmów to chciałby, aby zagrało w nim kilku Brytyjskich aktorów. Być może nawet ci, których wymienił.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Jakby nie patrzeć Anglicy nie kaczki i swych aktorów mają. No jeżeli by się udało zebrać kasę na ten projekt to byłoby myślę bardzo ciekawe kino szpiegowskie. Powodzenia

Anonimowy

Rapidshare, Netload, Megaupload, Hotfile bez limitów, sprawdz to!
http://fload.pl/index.php?d=2fdRsevcLt

Proszę czekać…