"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tarantino komplementuje Wlk. Brytanię 0

Reżyser Quentin Tarantino w ostatnich dniach przebywa w Anglii gdzie promuje swoją najnowszą produkcję – Bękarty wojny. Podczas wywiadu z dziennikarzami powiedział, iż jest wielkim fanem kultury Brytyjskiej. Komplementował także kilku aktorów z tego kraju. Wyróżnił przede wszystkim Kate Winslet, Simona Pegga, Anthony’ego Hopkinsa oraz Michaela Caine'a. Chciałby nakręcić z nimi film.

Reżyser Quentin Tarantino

W wywiadzie reżyser powiedział, iż marzy mu się przeniesienie na ekran szpiegowskiej trylogii pt. Game, Set and Match autorstwa Lena Deightona. W jej skład wchodzą: Berlin Game, Mexico Set oraz London Match. Jej głównym bohaterem jest były agent Bernard Samson, który zostaje wplątany w pewną intrygę. Ponownie musi powrócić do szpiegowania.

Tarantino nie ukrywa, iż gdyby miał środki na produkcję tych filmów to chciałby, aby zagrało w nim kilku Brytyjskich aktorów. Być może nawet ci, których wymienił.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Maciej Przybyszewski 2009-08-16

Jakby nie patrzeć Anglicy nie kaczki i swych aktorów mają. No jeżeli by się udało zebrać kasę na ten projekt to byłoby myślę bardzo ciekawe kino szpiegowskie. Powodzenia

Anonimowy 2009-08-15

Rapidshare, Netload, Megaupload, Hotfile bez limitów, sprawdz to!
http://fload.pl/index.php?d=2fdRsevcLt

Proszę czekać…