"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pierwsze opinie o Machete 0

Przemoc, nagie kobiety i nietypowy główny bohater – tak w skrócie można opisać to co ma się znaleźć w filmie Machete, który już w przyszłym roku zagości na ekranach naszych kin. W rolach głównych wystąpią: Robert De Niro, Lindsay Lohan, Don Johnson, Steven Seagal i oczywiście Danny Trejo.

Machete (2010)

Jeśli oczekujecie, iż film Machete będzie w stylu Desperado, Sin City czy chociażby Od zmierzchu do świtu to grubo się mylicie. Najnowsza produkcja reżysera ma mieć prostą nieskomplikowaną historię, która przyciągnie do kina przede wszystkim nastolatki spragnione nietypowej przemocy, pięknych kobiet oraz głównego bohatera wymachującego maczetami. Taki, bowiem w skrócie może być ta produkcja, jeśli skrót scenariusza ujawnionego niedawno przez Rodrigueza jest prawdziwy.

Znaczna część obrazu ma toczyć się wokół zemsty, jaką dokona policjant zdradzony przez wszystkich. Zemsta jak łatwo się domyślić nie tylko będzie słodka, ale jeszcze krwawa. Film nie ma być wybitny, ma jedynie dać nam prostą zabawę. Ale czy nie wyjdzie z tego po prostu gniot?

Miejmy nadzieje, że wyjdzie z tego coś przyzwoitego. Trzymamy za Ciebie kciuki Robert.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Czechu

Może w końcu ta nietypowa przemoc będzie czymś nowym niż do tej pory widzieliśmy:) przynajmniej należy mieć taką nadzieję.

"Najnowsza produkcja reżysera ma mieć prostą nieskomplikowaną historię, która przyciągnie do kina przede wszystkim nastolatki spragnione nietypowej przemocy, pięknych kobiet oraz głównego bohatera wymachującego maczetami.."
Hmmm to co jest nietypowa przemoc???

Proszę czekać…