Jest scenarzysta Spider-Mana 5 i 6! 3

Sony Pictures zatrudniło Jamesa Vanderbilta do napisania skryptów Spider-Mana 5 i Spider-Mana 6.

Spider-Man

Produkcja Spider-Mana 4 zacznie się na początku przyszłego roku. Premiera planowana jest na 6 maja 2011 roku. Vanderbilt jest autorem pierwszego szkicu czwartej części. Poprawki wprowadzili: David Lindsay-Abaire i Gary Ross.

Jak na razie nie wiadomo, czy w piątej i szóstej części powróci Raimi, Tobey Maguire i Kirsten Dunst.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Sam Raimi jest moim ulubionym reżyserem, ale niezbyt wierzę mu, jeśli chodzi o brak swobody twórczej przy trójce, zwłaszcza, że bracia Raimi pisali scenariusz. Skoro 2 pierwsze bardzo "raimiowskie" części wypaliły finansowo, to przy 3 nikt nie powinien się wtrącać. Po prostu 3 nie wyszła Raimiemu, nikt nie jest doskonały

Ronaldinho

Chętnie obejrzę 4, 5 i 6. Spider-Man to jedna z moich ulubionych postaci komiksowych, bardzo lubiłem serię animowaną z lat 90’, a jednymi z najlepszych odcinków były te, gdzie pojawił się Carnage i Venom. Ciekawe, Venom w filmie już raczej nie wróci, ale Carnage ma wielkie szanse. Sam Raimi, jak sam powiedział, nie miał dużej swobody przy kręceniu trójki i nie wyszło to tak jak miało wyjść. W czwórce dostaje wolną ręką, a jego większość filmów jest 'autorska' (znaczy on steruje wszystkim i tylko on odpowiada jak ostatecznie wygląda film) i jest wyśmienita.

Quagmire

Czyli tekst Vanderbilta się spodobał…Mimo to jakoś nie wyobrażam sobie 40-letniego Spider-Mana Maguire’a, może już czas kończyć tą serię?

Proszę czekać…