Zwiastun Avatara wcześniej? 2

Na oficjalnej stronie Apple pojawił się licznik, który odlicza do premiery pierwszego teasera w sieci – wskazuje on, że premiera nastąpi dzień przed "Dniem Avatara"!

Avatar

Zatem, za około trzy dni przekonamy się, czy Avatar, najnowsze dzieło Jamesa Camerona spełni chociaż odrobinę nasze kosmiczne oczekiwania i jeszcze bardziej podbuduje napięcie wokół filmu. Jak sądzicie? Co to będzie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Ronaldinho 2009-08-19

Jakbyście chcieli wiedzieć to np Imperial ma prawa do dystrybucji "Halloween" (1978) od kilku lat i nic z tym nie robi, domyślam się, że mają prawa do większości klasyki nie wydanej jeszcze w Polsce lub tej, której nakład znikł. A i tak niewydawanie filmów to tylko jeden z czynników nienawiści wobec tego dystrybutora..

Darth_Artur 2009-08-18

Nie lepiej wniknąć do ich struktur, zrobić karierę i naprawić polska dystrybucje filmów:-p? Przy okazji jak już ktoś to zrobi, to bym prosił o jakieś sensowne tłumaczenia filmów.

Czechu 2009-08-18

Nie bo odbudują, trzeba wniknąć do ich struktur (najlepiej się zatrudnić w ich firmie) i rozwalić to wszystko od wewnątrz:)

Ronaldinho 2009-08-18

No właśnie widzowie kierują się wzrokiem, oceniają zapowiedź wizualnie przede wszystkim. W chwili gdy zwiastuny lecą w kinie, są z napisami (ew. z dubbingiem), natomiast spoty TV prawie zawsze są z lektorem, który wypowiada dosłownie kilka słów typu "Przygotuj się na największą przygodę tego lata… (jakiś tytuł) w kinach". Tylko jeśli chodzi tobie o zlektorowanie również dialogów, to jaki to ma sens, skoro film w kinie i tak z napisami (jeszcze ktoś kto nie umie czytać napaliłby się, że w kinie mu z lektorem puszczą). Do dużej większości zwiastuny pojawiają się z dystrybutorskimi napisami polskimi.
Nie rozumiem, bo w sieci plakat zawsze jest wcześniej niż w momencie faktycznego zawiśnięcia plakatu w kinie.
Podpalić ich siedzibę?

Czechu 2009-08-18

Jeżeli jeszcze tego nie zauważyłeś mnóstwo rodaków, nie ogarnia angielskiego więc taki zwiastun im niewiele mówi i kierują się wzrokiem, a z punktu marketingowego zyskanie klientów jest najważniejsze, na pewno nie zaszkodzi zrobienie takich klipów.
W kinie się pojawiają, ale chodzi mi o sieć, wiadomo, że internet jest największą promocją, a tu plakaty są strasznie późno w porównaniu z np. kinem
Co zrobić

Proszę czekać…