"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Anthony Mackie w The Adjustment Bureau 1

Aktor Anthony Mackie (Eagle Eye) dołączył do obsady fantastycznonaukowego thrillera pt. The Adjustment Bureau. Tym samym partnerować mu będą Emily Blunt i Matt Damon, którzy już wcześniej podpisali kontrakt na udział w tej produkcji. Reżyserem i scenarzystą filmu jest George Nolfi. Całość powstanie dla studia Universal.

Anthony Mackie w filmie Męski sport (2006)

Film The Adjustment Bureau będzie ekranizacją opowiadania Philipa K. Dicka, Polska nazwa tego tekstu to "Ekipa dostawcza". Fabuła toczy się wokół młodego i ambitnego kongresmana (Damon), który przypadkiem odkrywa, iż cała otaczająca go rzeczywistość to scenografia kontrolowana przez tajemniczych strażników. Mężczyzna zakochuje się w pięknej tancerce i wspólnie decydują się uciec w nieznane.

Zdjęcia do filmu będą kręcone w Nowym Jorku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jeden z najciekawszych i najlepszych pisarzy s-f pozostawił po sobie ogromną spuściznę. Dziś czerpią z niej przede wszystkim filmowcy. Powstało już kilka filmów na podstawie opowiadań Dicka. Według mnie nikomu nie udało się wiernie ich odtworzyć. Nie znaczy to jednak, że nie powstały filmy wyjątkowe, chociażby „Blade Runner”.

Osobiście czekam na ekranizację „Człowieka z Wysokiego Zamku” i „Ubika”.

Proszę czekać…