Nowe wieści o The Expendables

The Expendables (2010)

W czerwcu pojawiła się plotka, iż Bruce Willis wystąpi w filmie The Expendables, którego reżyserem jest Sylvester Stallone. Teraz sam aktor potwierdził te informacje. Oznacza to, iż marzenia fanów o wspólnym występie Willisa, Schwarzeneggera i Stallone. Pojawią się oni w króciutkiej scenie.

A jako dodatek pierwszy materiał filmowy o tej produkcji.

Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone i Bruce WillisArnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone i Bruce Willis

Bruce Willis powiedział w wywiadzie dla stacji MTV, iż wkrótce wraz ze Schwarzeneggerem pojawi się na planie filmu The Expendables, aby nagrać krótką scenkę w której pojawią się oni. W scenie ma wystąpić również Stallone, co oznaczać będzie, iż ikony filmów akcji z lat 90tych XX wieku wystąpią w jednej filmie. To niewątpliwa gratka dla fanów.

Film reżyserowany na podstawie własnego scenariusza przez Sylvestera Stallone ma opowiadać o grupie kryminalistów, którzy zbierają się by obalić pewnego dyktatora. Zdjęcia prawdopodobnie już dobiegają końca i niedługo pojawi się pierwsza oficjalna zapowiedź.

W obrazie wystąpią: Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke, Randy Coture, Dolph Lundgren, Terry Crews, Eric Roberts, Steve Austin i kilka innych mniej znanych aktorów.

Tymczasem w sieci pojawił się pierwszy materiał filmowy z tej produkcji. Trwa on niecałe dwie minuty, ale warto zobaczyć choćby dla tych kilku scen, które widać w nich. Zapowiada się bardzo ciekawy obraz, który może przyciągnąć do kin wielu fanów marzących o słynnych już produkcjach kina akcji z lat 90tych XX wieku.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego:

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux