Kinowe Smerfy o dziewczynce 0

Rozpoczyna się produkcja kinowej wersji Smerfów, rozpoczęto casting i niestety nie do małych niebieskich ludzików. Wiadomo, że Smerfy mają być animowane komputerowo i w 3-D, a żeby tego było mało, producenci chcą dodać tam ludzi i to nie Gargamela!

Smerfy

Chcą pójść zupełnie w innym kierunku i szukają do ról… dzieci. Ściślej chodzi o postacie Sophie i Sama, rodzeństwo – Sophie jest 8 letnią dziewczyną, która dostaje od ojca lalkę, żyjącego Smerfa zwanego Ciamajdą. Wyrusza z nim na wyprawę, aby połączyć go z innymi Smerfami.

Jeśli liczyliście na magiczny film osadzony w fantastycznej wiosce Smerfów, która jest atakowana przez złego czarodzieja, Gargamela i jego kota, Klakiera, to możecie o tym kompletnie zapomnieć. Film ma być w stylu Alvina i Wiewiórki – zamiast fantastycznego świata i domków z grzybów, wrzucają bohaterów do współczesności, gdzie bohaterami będą dzieci – zamiast pięknej kinowej ekranizacji, na jaką Smerfy zasługują, dostaniemy kolejny, przeciętny film familijny o tym samym co każdy.

Smutne, lecz taka jest kinowa rzeczywistość. Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
schopa 2009-08-26

to będzie niebieska plama na kartach historii smerfów :| za ch tego nie obejrzę!

mysza_007 2009-08-20

bez Gargamela i Klakiera mogliby gdzieś upchnąć……

Michał 2009-08-19

Ale głupotę wymyślili. Ja jestem zdania, iż kinowa wersja Smerfów powinna być kręcona jako zwyczajna animacja, ewentualnie jako trójwymiarowa historia. Tyle było przeróżnych ciekawych wydarzeń w tej bajce, że spokojnie coś by znaleźli na film pełnometrażowy.

Natalia Karzel 2009-08-19

Jeśli tak rzeczywiście będzie to również nie pójdę do kina i nie obejrzę w żaden inny sposób.. Nie dam sobie popsuć wspomnień…

Paweł 2009-08-19

By ich ślak trafiuł !!!!! Jeśli to ma tak wyglądać to napewno tego nie obejrze bo to mogło by zabić moje wspomnienia z dzieciństwa. :(

Proszę czekać…