Kinowe Smerfy o dziewczynce 0

Rozpoczyna się produkcja kinowej wersji Smerfów, rozpoczęto casting i niestety nie do małych niebieskich ludzików. Wiadomo, że Smerfy mają być animowane komputerowo i w 3-D, a żeby tego było mało, producenci chcą dodać tam ludzi i to nie Gargamela!

Smerfy

Chcą pójść zupełnie w innym kierunku i szukają do ról… dzieci. Ściślej chodzi o postacie Sophie i Sama, rodzeństwo – Sophie jest 8 letnią dziewczyną, która dostaje od ojca lalkę, żyjącego Smerfa zwanego Ciamajdą. Wyrusza z nim na wyprawę, aby połączyć go z innymi Smerfami.

Jeśli liczyliście na magiczny film osadzony w fantastycznej wiosce Smerfów, która jest atakowana przez złego czarodzieja, Gargamela i jego kota, Klakiera, to możecie o tym kompletnie zapomnieć. Film ma być w stylu Alvina i Wiewiórki – zamiast fantastycznego świata i domków z grzybów, wrzucają bohaterów do współczesności, gdzie bohaterami będą dzieci – zamiast pięknej kinowej ekranizacji, na jaką Smerfy zasługują, dostaniemy kolejny, przeciętny film familijny o tym samym co każdy.

Smutne, lecz taka jest kinowa rzeczywistość. Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

schopa

to będzie niebieska plama na kartach historii smerfów :| za ch tego nie obejrzę!

mysza_007

bez Gargamela i Klakiera mogliby gdzieś upchnąć……

Michal_Dajer

Ale głupotę wymyślili. Ja jestem zdania, iż kinowa wersja Smerfów powinna być kręcona jako zwyczajna animacja, ewentualnie jako trójwymiarowa historia. Tyle było przeróżnych ciekawych wydarzeń w tej bajce, że spokojnie coś by znaleźli na film pełnometrażowy.

nathalie

Jeśli tak rzeczywiście będzie to również nie pójdę do kina i nie obejrzę w żaden inny sposób.. Nie dam sobie popsuć wspomnień…

pavell666

By ich ślak trafiuł !!!!! Jeśli to ma tak wyglądać to napewno tego nie obejrze bo to mogło by zabić moje wspomnienia z dzieciństwa. :(

Proszę czekać…