Antychryst już na VoD

Antychryst

Cyfra + doniosła, że film Antychryst, który wzbudza wiele kontrowersji dostępny jest w serwisie Cyfra+VoD. Jak wiadomo światowa premiera filmu miała miejsce 3 miesiące temu, a produkcja już jest dostępna w pakiecie.

Reżyserem filmu jest Lars von Trier jeden z najwybitniejszych twórców filmowych lat 80. i 90.

kadr z filmu Antychrystkadr z filmu Antychryst

Znany psychiatra wraz z żoną postanawiają wyjechać na odpoczynek do domu położonego z dala od ludzi. Jednak zamiast wypoczynku czeka ich walka z tajemniczymi, niszczycielskimi mocami, które pochodzą z dawnych czasów. Muszą przeciwstawić się siłom, o których istnieniu nie zdawali sobie sprawy.

Cyfra+VoD ma bardzo bogaty katalog filmów, współpracuje ona z wieloma dystrybutorami, a także z m.in. Paramount Pictures, Disney-ABC-ESPN, czy Sony Pictures.

Cyfra+Cyfra+

Prócz wymienionego filmu w ofercie stacji możemy znaleźć takie pozycje jak: Boisko bezdomnych, Chłopiec w pasiastej piżamie, Piorun, czy Boski chillout

Skrót Vod (Video On Demand) oznacza "Wideo na życzenie", jest to usługa która pozwala zobaczyć dany materiał filmowy w wybranym przez siebie czasie, późniejszym niż czas emisji.

Aby zamówić określoną pozycję należy skontaktować się z Internetowym Centrum Abonentów, Centrum Telefoniczne Abonentów Cyfry+ bądź za pomocą SMS-a.