Powstanie kolejny Wirujący seks ? 0

Lionsgate ogłosiło, że planuje zabrać się po raz kolejny do słynnego filmu Dirty Dancing. Tym razem ma to być remake produkcji, która cieszyła i z pewnością dalej cieszy dużą popularnością wśród widzów.

Za scenariusz ma odpowiadać Julia Dahl, która znana jest z filmu Dziewczyny z wyższych sfer.

Oryginalna wersja Dirty Dancing wyprodukowana przez Vestron Pictures z 1987 roku na całym świecie zarobiła prawie 214 milionów dolarów. W rolach głównych wystąpili Jennifer Grey oraz Patrick Swayze.

kadr z filmu Dirty Dancingkadr z filmu Dirty Dancing

Przypomnijmy fabułę filmu:

Frances, zwana potocznie "Baby" wyjeżdża na wakacje wraz z rodzicami i starszą siostrą. Gdy spotyka Johnny’ego Castle’a – przystojnego instruktora tańca, zakochuje się w nim. Przy pomocy znajomego wkręca się w towarzystwo personelu ośrodka wypoczynkowego. Gdy okazuje się, że partnerka Johnny’ego nie może wystąpić w konkursie tanecznym, zapada decyzja, że zastąpi ją właśnie "Baby". Po wielu trudach udaje się jej w końcu zgrać z Johnnym. Jednak wspólna nauka to nie tylko owocny konkurs. To właśnie w tańcu ich miłość rozkwita..

Wiadomo jest również że próba kontynuacji pt. Dirty Dancing 2 była bardzo nieudana i zarobiła jedynie około 28 milionów dolarów przy nakładzie 25 milionów.

kadr z filmu Dirty Dancingkadr z filmu Dirty Dancing

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Maciek_Przybyszewski 2009-09-15

I pewnie komputerowo wmontują Patricka w niektóre sceny. To żart oczywiście. Uważam, że nawet jeśli powstanie 3 część to będzie to jak High School Musical 3 czy ile tam teraz jest.

Hsi_Nao 2009-09-15

Oj. teraz na pewno powstanie. Lionsgate nie wypuścić takiej okazji, żeby zarobić kasę, a jak wiadomo po przypadku choćby Jacksona, na śmierci zbija się największą kasę!

Jana 2009-09-15

Myślę,że to dobrze, że nic dwa razy się nie zdarza, bo życie byłoby n u d n e:)!
Filmy też! Dzisiaj trudno sobie wyobrazić, że jakiejś "kontynuacji" uda się odnieść sukces na miarę Patricka Swayze…

Jana 2009-09-15

Kolejne części to niestety już nie to;)! Tak samo jak było w przypadku "Dirty Dancing 2" (siedenaście lat po oryginale). Żadna kontynuacja nie przebije spektakularnego sukcesu Patricka Swayze…
Tylko szkoda, że jego już nie ma…

Maciek_Przybyszewski 2009-08-21

Dirty Dancing należy to takich filmów, których sukcesu trudno powtórzyć kolejnym częściom. Swayze i Grey to nie zapomniana para podobnie jak Travolta i Newton-Jones. Nic dwa razy się nie zdarza – a szkoda.

Proszę czekać…