JEST ZWIASTUN AVATARA!!!!! 18

Oficjalnie Dzień Avatara zaczyna się jutro, kiedy to szczęśliwcy będą mogli obejrzeć w kinie te 15 minutowe fragmenty, ale dziś mamy Dzień Avatara w Internecie, więc radujmy się, bo nadszedł czas weryfikacji naszych, na pewno wygórowanych, oczekiwań.

Avatar

Reżyseruje oczywiście James Cameron, a o samym filmie mówi się, że będzie rewolucyjny, chociaż są też głosy, że "tylko" ewolucyjny.

Pojawił się zwiastun! Dla tych, którzy nie chcą oglądać, nie wiem co powiedzieć – to wygląda tak pięknie, tak rzeczywiście i niesamowicie, że to trzeba obejrzeć, ale mam wrażenie, że nie zdradza "najlepszych" elementów.

Może i zwiastun nie pokazuje rewolucji, ale na pewno jest niesamowita ewolucja. A rewolucje zobaczymy dopiero w 3-D

Zrealizowana z niezwykłym rozmachem, (w nowej technice kina trójwymiarowego), opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji.

W produkcji zagrali m.in.: Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Michelle Rodriguez i Sigourney Weaver.

Premiera w Stanach 16 grudnia, a u nas, niestety, dopiero 25 grudnia tego roku.

AvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatar

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 26

Metreszen

I na tym się podobieństwa kończą ;)

Darth_Artur

Serio? Nie trzeba być grafikiem, żeby to wiedzieć. To raczej logiczne, że film będzie wyglądał lepiej niż gra. Co nie zmienia faktu, że ten trailer Avatara jest jakiś taki gro podobny. Choć dla mnie to bardziej skrzyżowanie Gears of War z Mass Effectem:p No i z Crisisa tez coś ma, bo sporo w dżungli się dzieje.

Trikster

Naczekałem się i powiem, że zwiastun jest dobry, ale tylko dobry. Film obejrzę w 3D, ale rewolucji to ja w tym nie widzę. Jestem z lekka zawiedziony. Mam nadzieję, że seans mnie zaskoczy.

Metreszen

jako grafik Ci odpowiem ;) To jest mało do siebie podobne pod względem graficznym ;) W Crysisie nie można było dać zbyt wiele szczegółów, ponieważ żaden komputer nie poradziłby sobie z tym(przynajmniej takie na które większość z nas stać). Co innego z Avatarem, który był renderowany przez kilkadziesiąt komputerów przez dobry czas ;) Poza tym zobacz samo oświetlenie – w Crysisie jest bardzo sztuczne, przez co cały świat taki się wydaje, a w Avatarze postarali się o wiele lepiej. No i te obrazki z Avatara nie są najlepszej jakości ;)

Ronaldinho

Dlaczego?
Avatar:Crysis:

Proszę czekać…