Nowe daty Resident Evil i Repo Men 0

Sony’s Screen Gems ogłosiło, że premiera już czwartej części Resident Evil: Afterlife przesunięta zostało o trzy tygodnie, więc najnowsza data światowego debiutu produkcji przypada na 27 sierpnia 2010.

Reżyserem oraz scenarzystą będzie znany z pierwszej części Paul W.S. Anderson, w roli głównej ponownie zobaczymy Millę Jovovich jako Alice.

Jak do tej pory nie ujawniona jest fabuła filmu, lecz podobno, ma rozgrywać się w opanowanym przez żywe trupy Tokio, oraz nie ma być kontynuacją wcześniejszej części. Najnowsza część odznacza się największym budżetem z dotychczasowych filmów z serii i będzie kręcona w technice 3D.

kadr z filmu Resident Evil 2: Apokalipsakadr z filmu Resident Evil 2: Apokalipsa

Natomiast Universal Pictures ogłosiło premierę swojej najnowszej produkcji Repo Men – Windykatorzy, a będzie to
2 kwietnia 2010 roku

Reżyserem filmu jest Miguel Sapochnik, a w głównych rolach wystąpią m.in. Jude Law, Liev Schreiber Forest Whitaker oraz Alice Braga.

Fabuła filmu toczy się w najbliższej przyszłości. Każdy ma możliwość zakupienia sztucznych organów ludzkich, za które płaci się kredytami. Bohater zaopatruje się w serce pochodzące z jednego ze "sklepów" lecz nie jest w stanie pokryć kosztów zakupu. Jedynym możliwym wyjściem wydaje się ucieczka…

Jude LawJude Law

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…