Jessica Alba na planie Machete 3

Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu Maczeta. Są to kadry na których głównie widnieje Jessica Alba, lecz również możemy zobaczyć głównego bohatera filmu Dannyego Trejo oraz Stevena Seagala.

Jessica Alba

Reżyserem filmu jest bardzo dobrze znany Robert Rodriguez, który odpowiada za takie filmy jak Sin City – Miasto grzechu, czy Desperado.

plakat z filmu Macheteplakat z filmu Machete

Jak już wspominaliśmy wcześniej najnowsza produkcja Rodrigueza, ma różnić się od jego wcześniejszych obrazów. Film ma mieć prostą nieskomplikowaną historię, która przyciągnie do kina szeroką rzeszę publiczności, która chce zobaczyć nagie kobiety oraz mnóstwo przemocy oraz oczywiście krew. Fabuła filmu ma toczyć się wokół zemsty, jaką dokona policjant zdradzony przez wszystkich.

Oprócz wspomnianej trójki w filmie pojawia się m.in.: Lindsay Lohan, Cheech Marin oraz Michelle Rodriguez.

Premiera filmu planowana jest na przyszły rok.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu Maczeta

zdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machetezdjęć z planu Machete

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Filip_Borkowski

To człowiek dla mnie niezrozumiały. Z jednej strony Mali Agenci z drugiej tego typu produkcje …

Ronaldinho

Sympatyczne zdjęcia, film zapowiada się śweitnie.

Proszę czekać…