Zobacz zapowiedź gry Avatar 0

Dopiero co minęły 24 godziny od pierwszej zapowiedź filmu Avatar, a twórcy pokazują kolejną odsłonę filmu, tym razem w postaci traileru do gry Avatar: The Game.

Avatar: The Game będzie to gra akcji oparta na motywach z filmu Avatar. Reżyserem produkcji, a także osobą biorącą udział w procesie tworzenia gry jest James Cameron.

Fabuła gry jest prequlem w stosunku do tej zaprezentowanej w filmie, więc poznając jedną produkcję, nie poznajemy zwrotów akcji znajdujących się w drugiej. Głównym bohaterem gry jest tytułowy Avatar, czyli pół-człowiek, pół-obcy.

Fabuła obu produkcji to historia człowieka – weterana wojennego, który trafia na przedziwną planetę zwaną Pandora. Porośnięta jest ona deszczowymi lasami, w których żyją różne dziwne stworzenia. Mieszkańcami planety są Na’vi, którzy mają 3 metry wzrostu i wyglądem przypominają skrzyżowanie ludzi z tygrysami. Mężczyzna dowiaduje się, że prowadzą oni wojnę z ludźmi o kontrolę nad satelitą umożliwiającą dostęp do najnowocześniejszej technologii.

Premiera filmu oraz gry planowana jest na grudzień 2009 roku

Zapraszamy do obejrzenia klipu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

Całkiem fajnie wygląda świata Avatara, narazie nie wiem czego się po grze spodziewać, no ale jak nadzoruje ją Cameron to źle wyjść nie może :) Pogram trochę na pewno, jednak jestem sceptycznie nastawiony do tego, czy mnie wciągnie. A przy okazji gier, to czekam na Mafie II, która powinna tak zamieść resztę w świecie gier, jak Avatar w świecie filmu. Pierwszej części Mafii to się udało, do dziś jest to jedna z najlepszych gier i niedoścignionym wzorem TPP.

Adam_Siennica

Niezłe, ale wyraźnie animacja słabsza niż w filmie :) al gierka może być dobra.

Proszę czekać…