"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znany scenarzysta nowego Bourne'a 0

Wreszcie poznaliśmy nowego scenarzystę do czwartej części przygód Bourne’a. Został nim Josh Zetumer, który zastąpił na tym stanowisku George Nolfi'ego, który musiał zrezygnować z prac nad tą produkcją ze względu na inne zobowiązania. Według pierwszych zapowiedzi studia nowe przygody Bourne'a w kinach będziemy mogli oglądać w 2011 roku.

Kadr z filmu Ultimatum Bourne'a (2007)

Początkowo nad scenariuszem do nowego filmu pracował George Nolfi, jednak niedawno okazało się, iż ze względu na wcześniejsze zobowiązania związane z pracami nad obrazem The Adjustment Bureau (będącym adaptacją powieści Phillipa K. Dicka) artysta mógłby zacząć pisanie skryptu dopiero pod koniec przyszłego roku.

Dlatego też studio postanowiło poszukać na te stanowisko kogoś innego. I tak zdecydowano się na Josha Zetumera, autora skryptów do dwóch planowanych produkcji: Diuny i Villiana.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czego dotyczyć będzie planowana fabuła nowej części przygód Bourne'a ani czy w jakiś sposób zostanie wykorzystany pomysł na fabułę, który przedstawił Nolfi. Prace na planie mają ruszyć na początku 2010 roku a wstępna data premiery to lato 2011 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…