Mamy reżysera Bioshocka?! 2

Jak wiemy, twórca Piratów z Karaibów, Gore Verbinski zrezygnował z reżyserii i w oczach fanów, od tego momentu, sukces filmu stanął pod wielkim znakiem zapytania.

Bioshock

Reżyserię negocjuje uznany, dobry filmowiec – Juan Carlos Fresnadillo (28 tygodni później, Intacto) – tylko czy poradzi sobie w superprodukcji, gdzie nie ma swobody twórczej?

Verbinski pozostanie producentem, John Logan napisał scenariusz.

BioShock to gra komputerowa firmy 2K Boston/2K Australia, wcześniej znana jako Irrational Games, zaprojektowaną przez Kena Levine’a. W będącej alternatywną wersją historii lat ‘60 XX wieku gracz wciela się w rozbitka katastrofy lotniczej, Jacka, który zmuszony jest przemierzać antyutopijne miasto Rapture walcząc na swojej drodze ze zmutowanymi istotami, które je zamieszkują. Gra zawiera elementy RPG i survival horroru.

Premiera Bioshock prawdopodobnie w przyszłym roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Ronaldinho 2009-08-24

Wspominanie o osobie Uwe Bolla przy prawie każdym newsie o adaptacji jakiejś gry komputerowej jest żałosne i nie, nie przyciąga do bardziej do zajrzenia w wiadomość, a odpycha. To tak jak uciekanie się do przekleństw we freestyle’u.

Adam_Siennica 2009-08-24

Sorki, ale co w tym żałosnego? To tylko pytanie retoryczne mające na celu przyciągnąć ludzi do newsa, nic więcej, więc bez przesady ok?

HeRr 2009-08-24

Czemu nie Uwe… ;(

Ronaldinho 2009-08-24

Juan Carlos Fresnadillo jest bardzo dobrym reżyserem, polecam dwa filmy z nawiasu przy nim. "28 tygodni później" godnie kontynuowało pierwszą część, co prawda były dwa zgrzyty, ale cały film świetnie się obronił. W Bioshocka jeszcze nie grałem (męcze GTA IV), zamierzam w najbliższym czasie, ale dotychczas same pozytywy od znajomych słyszałem.
EDIT: Jeżeli musicie dawać żałosne skróty, to proszę o nie aż tak żałosne jak ten "Gore Verbinski tylko producentem. Nowy, znany reżyser negocjuje posadę. Czy to Uwe Boll? Dowiedz się!"

Proszę czekać…