"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Producent opowiada o nowej Narnii 0

Producent Mark Johnson, który obecnie zaangażowany jest w pracę na planie filmu Opowieści z Narnii: Podróż "Wędrowca do świtu" w jednym z wywiadów poinformował o szczegółach produkcji tego obrazu. Zdradził przy tym, iż reżyser dwóch poprzednich części Andrew Adamson jest producentem wykonawczym i ma za zadanie poprawić wszystkie błędy, które pojawiły się przy okazji poprzednich filmów.

Kadr z filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (2008)

Johnson powiedział, iż wspólnie z Adamsonem dokładnie przeanalizowali obydwa poprzednie filmy. Wiedzą już, co poszło nie tak oraz co należałoby poprawić. Dlatego zapewniają, iż trzecia część Narnii będzie zupełnie inna, ma przypominać przygodowe produkcje z lat 80tych i 90tych przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Zapewniają, iż widzowie oszaleją na punkcie nowego filmu.

W filmie Opowieści z Narnii: Podróż "Wędrowca do świtu" ponownie spotykamy Łucję, Edmunda i Eustachego, którzy po raz kolejny trafiają do magicznej krainy Narnia. Tym razem dołączają do księcia Kaspiana w podróży na pokładzie statku "Wędrowcem do świtu", który płynie do krainy, z której pochodził lew Asłan.

Reżyserem obrazu jest Michael Apted a w rolach głównych wystąpią: Ben Barnes, Skandar Keynes, Georgie Henley, William Moseley i Anna Popplewell.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…