http://vimeo.com/mironkundzicz

Powrót Drużyny A 0

Producent nadchodzącego filmu Drużyna A, Stephen J. Cannell, donosi, że scenariusz jest już prawie skończony i napewno zostanie napisany w ustalonym terminie.

Pracujemy nad scenariuszem już ładnych parę lat, ale za każdym razem, coś nam się w nim nie podobało i musieliśmy go pisać od początku. Przerabialiśmy już wiele wersji scenariusza, jedne lepsze, jedne gorsze, ale żadna nam nie odpowiadała. Był nawet jeden scenarzysta, który nigdy nie widział oryginalnego serialu, ale studio i tak go zaangażowało. Koleś po prostu wziął nazwę i zaczął pisać jakieś bzdury, które w ogóle nie łączyły się z serialem. W studiu nie byli zachwyceni tym scenariuszem, zresztą ja też nie. – mówi Cannell

Oryginalna Drużyna A/jamesaubrey.blogspirit.comOryginalna Drużyna A/jamesaubrey.blogspirit.com

Informacje o nowym scenarzyście i fabule obrazu nie zostały jeszcze ujawnione. Cannelly zapewnia jednak, ze kultowy serial z lat 80. zostanie odnowiony i przeniesiony do bardziej aktualnych czasów. Chciałbym aby akcja filmu była aktualna, żeby działa się teraz, więc wojna w Zatoce Perskiej jest wspaniałym odnośnikiem. W oryginale Drużyna A zostaje ścigana za obrabowanie banku w czasie wojny w Wietnamie. W nowej wersji, mogliby obrabować skarbiec Saddama Husseina, albo coś takiego.

Na pytanie, czy powróci oryginalna obsada, Cannell odpowiada: Chciałbym, aby oryginalni aktorzy, zagrali w epizodach. Chciałbym żeby mieli swój udział w filmie i wcielili się w jakieś postacie. Co do nowych odtwórców głównych ról, myślę że Bruce Willis byłby dobrym Hannibalem.

Oryginalna Drużyna A była nadawana w latach 1983-1987. Serial odniósł duży sukces i zyskał sobie ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

"Druzyna A" – przypominają się dobre, stare czasy. To jeden z najlepszych seriali.

HeRr

omg omg! Drużyna "A" returns,jak mi to ****** to normalnie pozabijam!!!wychowałem się na tym szicie ;]

(Część tej wypowiedzi została usunieta ze względu na wulgarny jezyk)

Proszę czekać…