Piękny plakat Bękartów Wojny 0

Świat opanowała II Wojna Światowa. Grupa żydowsko-amerykańskich żołnierzy znanych jako "Bękarci", sieje zgrozę w szeregach wojsk Trzeciej Rzeszy. Zgodnie z rozkazami mają mordować wroga w najbardziej bestialski sposób jaki tylko będzie możliwy. "Bękarci" pod dowództwem porucznika Aldo Raine’a stawią czoła żołnierzom dowodzonym przez oficera SS – Hansa Landa.

Bękarty Wojny

Plakat jest autorstwa Jamesa Goodridge’a i niestety nie został wykorzystany do promocji filmu. Sam autor opublikował go w sieci, aby ludzie mogli zobaczyć efekt jego pracy.

Szkoda, że więcej tak pięknych plakatów nie jest tworzonych do filmów.

Premiera Bękartów Wojny w Polsce odbędzie się 11 września.

Bękarty WojnyBękarty Wojny

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Jakbym nie wiedział do jakiego filmu jest ten plakat pomyślałbym, że to jakaś produkcja z lat 40-tych czy 50-tych. Stary dobry styl.

Madlen312

Nie wiem czy jest aż taki piękny i genialny,ale na pewno zrobiony w sposób pomysłowy i tak w stylu starych komiksów typu Indiana Jones :P

Filip_Borkowski

Świetny koncept, a wykonanie prawie perfekcyjne, kilka niedoróbek. Może to wpłynęło. Poza tym, moim zdaniem, nie oddaje za bardzo charakteru filmu ;]

Metreszen

Zawsze coś innego ;)

Ronaldinho

Plakat oldschoolowy w 100%, przypomina mi kolorystyką plakaty do Indiany Jonesa. Może nawet kupię go i powieszę na ścianę jak będzie okazja.

Proszę czekać…