Steven Seagal: Stróż Prawa

Steven Seagal

Niedawno Jean Claude Van Damme zanotował prawdziwy powrót swoim filmem JCVD i mówi się głośno, że jego kolejne produkcje odwiedzą w szerszej dystrybucji amerykańskie kina.

Steven Seagal wziął przykład z kolegi z branży i też chyba chce odbić się od dna, jaki jest niska półka rynku DVD. Jak wiemy, dostał rolę w Machete Roberta Rodrigueza, a ponadto jest jeszcze serial opowiadający o nim.

Serial zatytułowany Steven Seagal: Lawman jest z gatunku "reality tv", czyli widzimy prawdziwe wydarzenie, którym towarzyszy kamera. Otóż wedle informacji, które udało mi się znaleźć, Steven Seagal od prawie 20 lat jest zastępcą szeryfa w hrabstwie Jefferson. Nie jest to prima aprilis, czy żart – gwiazda kina akcji regularnie jeździła na patrole z kolegami i pracowała nad różnymi sprawami!

Teraz możemy zobaczyć zwiastun serialu, w którym kamerzysta będzie mu towarzyszyć na tych patrolach, podczas załatwiana różnych spraw związanych z pracą szeryfa, łącznie z aresztowaniami przestępców.

Kamera ma także towarzyszyć Seagalowi po służbie, gdy oddaje się swojej aktualnej muzycznej pasji i występuje na scenie, czy ukazuje jego znane działania pomocy społecznej.

Nie wiem, jak Wy, ale sposób w jaki Steven Seagal szykuje nam powrót mnie przekonuje i czekam z niecierpliwością na te dwa projekty, by przekonać się, jak mu to wyjdzie.