Steven Seagal: Stróż Prawa 1

Niedawno Jean Claude Van Damme zanotował prawdziwy powrót swoim filmem JCVD i mówi się głośno, że jego kolejne produkcje odwiedzą w szerszej dystrybucji amerykańskie kina.

Steven Seagal

Steven Seagal wziął przykład z kolegi z branży i też chyba chce odbić się od dna, jaki jest niska półka rynku DVD. Jak wiemy, dostał rolę w Machete Roberta Rodrigueza, a ponadto jest jeszcze serial opowiadający o nim.

Serial zatytułowany Steven Seagal: Lawman jest z gatunku "reality tv", czyli widzimy prawdziwe wydarzenie, którym towarzyszy kamera. Otóż wedle informacji, które udało mi się znaleźć, Steven Seagal od prawie 20 lat jest zastępcą szeryfa w hrabstwie Jefferson. Nie jest to prima aprilis, czy żart – gwiazda kina akcji regularnie jeździła na patrole z kolegami i pracowała nad różnymi sprawami!

Teraz możemy zobaczyć zwiastun serialu, w którym kamerzysta będzie mu towarzyszyć na tych patrolach, podczas załatwiana różnych spraw związanych z pracą szeryfa, łącznie z aresztowaniami przestępców.

Kamera ma także towarzyszyć Seagalowi po służbie, gdy oddaje się swojej aktualnej muzycznej pasji i występuje na scenie, czy ukazuje jego znane działania pomocy społecznej.

Nie wiem, jak Wy, ale sposób w jaki Steven Seagal szykuje nam powrót mnie przekonuje i czekam z niecierpliwością na te dwa projekty, by przekonać się, jak mu to wyjdzie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

MJ_MARTINO

Nic ciekawego chyba z tego nie wyjdzie…
Pierwszy odcinek pewnie zobaczę z czystej ciekawości ;)

Mnie również to wszystko nie przekonuje. Seagal’a lubię do pierwszego Liberatora, potem to zjazd po równi pochyłej, a waga wręcz przeciwnie rosła odwrotnie proporcjonalnie do wartości filmów aktora.
Reality TV. W-11 czy jakoś tak to się nazywa. Oj wydaje mi się, że nie tędy droga, ale może się mylę.

Ronaldinho

Wygląda ciekawie, chętnie to sobie pooglądam, lubię patrzeć na pracę amerykańskiej policji.

piwo_war

Mnie to nie przekonuje nic a nic. Nigdy nie przepadałem za Seagalem. Typowy mięśniak, który talentu aktorskiego ma tyle co kot napłakał, a przed kamerą najchętniej by pokazywał jaki to jest twardy. Wszystkie filmy z nim mają taki sam schemat. A teraz jeszcze wymyśla cokolwiek, aby pokazać się przed kamerą i żeby nikt o nim nie zapomniał…

Flames23

Taaa, kluseczka Steven będzie hasać po ulicach, i gonić niegrzecznych chłopców, buaahhahahahaha:-), już to widzę jak wsuwa pączusie w samochodzie. Zanotować może lekki skok akcji i nic więcej.

Proszę czekać…